Contact

(+34) 933 562 989
info@lucasfox.com
Bekijk de contactgegevens van de regiokantoren van Lucas Fox

Internationale en Nationale pers
carrie@lucasfox.com

Voor meer informatie en vragen kunt u het onderstaande formulier invullen of ons bellen op: (+34) 933 562 989.

Leave this field empty
Persoonlijke gegevens
*
*
Budget

Budget van

Budget tot

Vermeld extra informatie over uw aanvraag

Door dit formulier in te dienen gaat u akkoord met ons privacy beleid.

Kantoren Lucas Fox

  • Lucas Fox Head Office

    Pau Claris 108, pral.
    08009 Barcelona
    Spanje

    tel. (+34) 933 562 989
    fax (+34) 933 041 848
    info@lucasfox.com

  • Lucas Fox Turo Park

    Pau Casals, 9-11
    08021 Barcelona
    Spanje

    tel. (+34) 935 952 300
    fax (+34) 933 041 848
    turopark@lucasfox.com

  • Lucas Fox Ibiza

    Puerto Deportivo Santa Eulària
    Local 5 Zona IV

    07840 Santa Eulària del Río
    Ibiza
    Spanje

    tel. (+34) 971 590 630
    ibiza@lucasfox.com

  • Lucas Fox Valencia Patacona

    Av. Mare Nostrum 2
    46120 Valencia
    Spanje

    tel. (+34) 960 077 790
    tel. (+34) 609 250 048
    fax (+34) 933 041 848
    valencia@lucasfox.com

  • Lucas Fox Marbella

    Urb. La Alzambra, Local 2, Nueva Andalucía
    29660 Marbella
    Spanje

    tel. (+34) 951 319 994
    marbella@lucasfox.com

  • Lucas Fox Maresme

    Plaça de l’Ajuntament 7, baixos
    08328 Alella
    Spanje

    tel. (+34) 935 952 490
    fax (+34) 933 041 840
    maresme@lucasfox.com

  • Lucas Fox Madrid

    Calle Bárbara de Braganza 8
    28004 Madrid
    Spanje

    tel. (+34) 912 900 182
    tel. (+34) 647 199 117
    madrid@lucasfox.com

  • Lucas Fox Valencia

    Calle Hernán Cortés 28
    46004 Valencia
    Spanje

    tel. (+34) 960 077 790
    tel. (+34) 609 250 048
    fax (+34) 933 041 848
    valencia@lucasfox.com

  • Lucas Fox Sitges

    Calle Major, 34
    08870 Sitges
    Spanje

    tel. (+34) 935 952 550
    fax (+34) 933 041 848
    sitges@lucasfox.com

  • Lucas Fox Costa Brava

    Calle Forgas i Elias 6
    17255 Begur
    Spanje

    tel. (+34) 872 22 32 62
    fax (+34) 933 041 848
    info@lucasfox.com

  • Lucas Fox Andorra

    Pau Claris 108, pral.
    08009 Barcelona
    Spanje

    tel. (+34) 933 562 989
    fax (+34) 933 041 848
    andorra@lucasfox.com

  • Lucas Fox Portugal

    Pau Claris 108, pral
    08009 Barcelona
    Spanje

    tel. (+34) 933 562 989
    fax (+34) 933 041 848
    portugal@lucasfox.com

Mobile