
Excellent 2 Slaapkamer huis / villa te koop in Sitges Town, Barcelona
- Slaapkamers 2
- Badkamers 2
- Plattegrond 153m²
Uniek herenhuis volledig gerenoveerd te koop op een paar meter van de zee in Sitges.
Lucas Fox presenteert dit typische vissershuis naast de kerk en voor het strand van Fragata.
Het is een bijzonder huis, omdat het smal is en verdeeld over vijf verdiepingen. De woning is in 2016 geheel gerenoveerd, inclusief opbouw, leidingen en elektrische installatie. Het biedt een prachtig uitzicht op de zee vanaf het bovenste terras en de locatie is onovertroffen, op slechts een paar meter van het strand en de boulevard.
De begane grond is gescheiden van de rest van het huis. Het kan worden gebruikt als een commercieel pand om extra winstgevendheid te verkrijgen. Momenteel wordt het gebruikt als magazijn, maar als het niet bedoeld is voor commercieel gebruik, zou het kunnen worden omgebouwd tot onder meer een kantoor of een speelkamer.
Op de eerste verdieping bevindt zich de hoofdslaapkamer met toegang tot de patio, een zeer lichte badkamer en een kleedkamer. Op de tweede verdieping vinden we de moderne en uitgeruste open keuken en de woon-eetkamer met toegang tot de eerste van de terrassen met uitzicht op zee. De derde verdieping kan worden omgebouwd tot een tweede slaapkamer met toegang tot een ander groot terras. Op de vierde verdieping bevindt zich het terras/solarium met een spectaculair uitzicht en de hele dag zon. Op deze verdieping vinden we ook een complete badkamer met douche.
Het is een uniek huis dat niet geschikt is voor gezinnen, maar ideaal voor jonge stellen die aan zee willen zijn en willen genieten van open ruimtes, licht en een prachtige locatie en uitzicht.
Neem contact op met Lucas Fox voor meer informatie.
Eigenschappen
- Zeezicht
- Terras
- Natuurlijke lichtinval
- Volledig uitgeruste keuken
- Uitzicht
- Gerenoveerd
- Exterior
- Dubbel glas
- Dichtbij openbaarvervoer
- Chill out area
- Berging
- Balkon
- Airconditioning
- Plattegrond 153m²
- Constructed area 153m²
- Liveable area 95m²
Indeling
Laag niveau
- Commercieel pand/magazijn/kantoor
Eerste verdieping
- Grote slaapkamer
- complete badkamer
- De was
- balkon naar straat
Tweede verdieping
- Huiskamer
- Terras
- Keuken
Derde verdieping
- Dubbele slaapkamer/polyvalente ruimte/kantoor
- Terras
Vierde verdieping
- terras/solarium
- complete badkamer
Ligging
Dit huis is gelegen in een zeer rustige straat in het hart van de oude stad, op een paar meter van het strand en de boulevard, met alle voorzieningen om de hoek.
Sitges is een kleine maar kosmopolitische stad, ongeveer 40 kilometer ten zuiden van Barcelona en dicht bij de luchthaven. Het staat wereldwijd bekend om zijn filmfestival en carnaval, maar ook om zijn ontspannen sfeer, populaire stranden, keuken, nachtleven, golfbanen, jachthavens en historische bezienswaardigheden.
Energie certificaat
Vergelijkbare woningen te koop in Sitges
-
Sitges, Sitges Town / Sant Sebastian / Aiguadolç
Huis / villa van 125m² te koop met 73m² terras in Sitges Town
- Slaapkamers 4
- Plattegrond 125m²
- Terras 73m²
Sitges, Sitges Town / Sant Sebastian / AiguadolçHuis / villa van 345m² te koop met 54m² terras in Sitges Town
- Slaapkamers 5
- Plattegrond 345m²
- Perceeloppervlakte 153m²
Sitges, Olivella / CanyellesHuis / villa van 223m² te koop in Olivella, Barcelona
- Slaapkamers 5
- Plattegrond 223m²
- Perceeloppervlakte 2.199m²
Sitges, Can Girona / Terramar / Vinyet / Can PeiHuis / villa van 257m² te koop in Terramar, Barcelona
- Slaapkamers 4
- Plattegrond 257m²
- Perceeloppervlakte 237m²
Sitges, Sant Pere de Ribes / PuigmoltóHuis / villa van 285m² te koop in Sant Pere Ribes
- Slaapkamers 3
- Plattegrond 285m²
- Perceeloppervlakte 400m²
Sitges, Levantina / Montgavina / Quint MarHuis / villa van 212m² te koop in Levantina, Barcelona
- Slaapkamers 4
- Plattegrond 212m²
- Perceeloppervlakte 798m²