MAD44017
2.955.000 €
Appartement te koop
MAD44017
2.955.000 €
Appartement te koop

Excellent 4 Slaapkamer appartement te koop in Almagro, Madrid

  • Slaapkamers 4
  • Badkamers 5
  • Plattegrond 343m²

Prachtig gerenoveerd appartement van 343 m² met 4 slaapkamers te koop in Almagro, Madrid.

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Terras
  • Conciërge service
  • Lift
  • Natuurlijke lichtinval
  • Klassieke bouwstijl
  • Hoge plafonds
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Uitzicht op de stad
  • Uitzicht
  • Service lift
  • Open keuken
  • Inloopkast
  • Inbouwkasten
  • Gerenoveerd
  • Exterior
  • Dubbel glas
  • Domotica systeem
  • Dichtbij openbaarvervoer
  • Dichtbij internationale scholen
  • Chill out area
  • Bijkeuken
  • Airconditioning
  • Plattegrond 343m²

Wat je moet weten over deze appartement

Lucas Fox International Properties presenteert dit prachtige appartement te koop, met een oppervlakte van 343 m² op de derde verdieping van een van de meest prestigieuze wijken van Madrid, Almagro. Het huis wordt momenteel gerenoveerd en zal in onberispelijke staat worden opgeleverd.

Bij binnenkomst worden we begroet door een grote hal die aansluit op het daggedeelte. In dit gebied is er een ruime gastenkamer, een eetkamer en een moderne keuken die uitkomt op een charmant terras, waar veel natuurlijk licht binnenkomt. Het slaapgedeelte bestaat uit vier tweepersoonsslaapkamers, elk met een eigen elegante badkamer, evenals een gastenbadkamer, waardoor er in totaal vijf badkamers zijn.

De woning wordt gemeubileerd opgeleverd, instapklaar, met meubilair van hoge kwaliteit, luxe decoratie en een eigentijds design om in te spelen op de behoeften van de klant. De keuken is voorzien van Bosch apparatuur. Alle hoofdkamers zijn voorzien van airconditioning, verwarming en domotica.

Het gebouw biedt een conciërgeservice voor meer comfort en veiligheid.

Met een uitzonderlijke verdeling, ruimtelijkheid en een benijdenswaardige locatie in een exclusief gebied is dit huis de perfecte keuze, of het nu gaat om een permanente woning, een tweede huis in Madrid of als investering.

Hoewel het momenteel wordt gerenoveerd, zijn wij er om u meer informatie te geven en bezichtigingen te regelen. Neem gerust contact met ons op voor alle details die u nodig heeft.

Houd er rekening mee dat het als koper belangrijk is dat u op de hoogte bent van de belastingen en extra kosten die gepaard gaan met de aankoop van een woning in de Gemeenschap van Madrid.

Appartement te koop
MAD44017 Appartement te koop

Extra's

  • Volledig gerenoveerd
  • Gebouwd in 1969
  • Zuid-oriëntatie
  • Individuele verwarming
  • Buitenkant derde verdieping

Indeling appartement

  • Ontvanger
  • Lounge
  • Eetkamer
  • open keuken
  • Hoffelijkheid toilet
  • De was
  • 4 slaapkamers met eigen badkamers
  • Kleedkamer

Almagro, Madrid: Omgeving en ligging van de woning

Almagro is een karakteristieke wijk van Madrid, bekend om zijn statige en elegante stijl. Hier wordt de majesteit van de klassieke gebouwen, met hun grote portalen, gecombineerd met een breed scala aan musea, ambassades, kunstgalerijen, internationale scholen, hotels en prestigieuze restaurants. Het is een uitzonderlijk rustige enclave, met alle infrastructuur en diensten die men zich kan wensen. Bovendien heeft het een uitstekende connectiviteit dankzij de bevoorrechte locatie en het efficiënte openbaarvervoernetwerk.

Energie certificaat van de woning

Energie certificaat van de woning E

MAD44017
2.955.000 €
Appartement te koop

Vergelijkbare woningen te koop in Madrid Stad

Niet echt wat u zoekt?

Zie vergelijkbare eigenschappen

Ontvang onze gratis vastgoed nieuwsbrief.

Aanmelden mailinglijst Aanmelden mailinglijst