
5 Slaapkamer appartement te koop in Sevilla, Spanje
- Slaapkamers 5
- Badkamers 4
- Plattegrond 255m²
- Terras 5m²
Fantastisch appartement met 5 slaapkamers te koop in een van de meest gewilde urbanisaties in Manuel Siurot met prachtige gemeenschappelijke ruimtes, zoals tuinen, zwembad, paddle-tennisbaan, twee garages en een berging in Sevilla
Belangrijkste eigenschappen appartement
- Zwembad
- Tuin
- Conciërge service
- Lift
- Padeltennis baan
- Natuurlijke lichtinval
- Marmeren vloeren
- Parkeerplaats
- Volledig uitgeruste keuken
- Verwarming
- Speelplaats
- Service lift
- Inloopkast
- Inbouwkasten
- Exterior
- Dubbel glas
- Diervriendelijk
- Dienstingang
- Dichtbij openbaarvervoer
- Dichtbij internationale scholen
- Beveiliging
- Berging
- Balkon
- Airconditioning
- Plattegrond 255m²
- Constructed area 255m²
Wat je moet weten over deze appartement
Lucas Fox presenteert dit exclusieve statige appartement, zeer ruim opgezet in een zeer gewilde woongemeenschap met gemeenschappelijke tuinen, zwembad en sportvelden.
De woning heeft een gezellige inkomhal die leidt naar het daggedeelte en het nachtgedeelte.
In het daggedeelte hebben we de grote woonkamer met een open haard en ramen op het zuiden, marmeren vloeren en gipsen lijstwerk. Aan de zijkant is er de ruime eetkamer die in verbinding staat met een zonnig terras op het zuiden. Aan de andere kant is er een grote keuken met een kantoor, een servicedeur en meerdere kasten, evenals nieuwe kasten en apparaten. Er is ook een comfortabele wasruimte en een grote personeelsslaapkamer met een eigen badkamer. Het daggedeelte wordt gecompleteerd met een gratis toilet.
In het nachtgedeelte bevinden zich vier slaapkamers en vier badkamers. De hoofdslaapkamer is echt groot, met een kleedruimte en inbouwkasten. Het is erg licht dankzij het raam op het zuiden. Ten slotte heeft het een complete eigen badkamer met een grote douche en marmeren afwerkingen. De tweede slaapkamer heeft ruime inbouwkasten en een luchtige eigen badkamer met een ligbad, marmeren vloeren. De derde slaapkamer was vroeger in gebruik als zitkamer. De vierde slaapkamer heeft een hal, met een eigen complete badkamer en tal van ingebouwde kasten.
De gemeenschappelijke ruimtes zijn onverslaanbaar: conciërgeservice, tuin, twee paddletennisbanen, twee zwembaden en een kleedkamer. Daarnaast heeft het twee parkeerplaatsen en een berging.
Neem contact op met het team van Lucas Fox Sevilla voor meer informatie of om een bezoek te regelen.

Extra's
- 2 parkeerplaatsen inbegrepen in de prijs
- tweedehands/goede staat
- Inbouwkasten
- Zuid-oriëntatie
- Zwembad, groene zones en 2 paddle-tennisbanen
- Tweede verdieping
- Servicedeur en servicelift
Indeling appartement
- 5 slaapkamers
- 4 badkamers
- Terras
- entreehal
- Huiskamer
- Eetkamer
- Keuken
- Kantoor
- De was
- Servicedeur
Sevilla: Omgeving en ligging van de woning
Dit appartement is gelegen tussen de wijken Porvenir en Bami. Het heeft directe toegang tot Manuel Siurot, die communiceert met het stadscentrum en met de directe uitgang naar de SE30. Het is een gebied met goede scholen en ziekenhuizen, met supermarkten en openbaar vervoer.
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
Vergelijkbare woningen te koop in Sevilla
-
Appartement van 136m² te koop in Sevilla, Spanje
- Slaapkamers 3
- Plattegrond 136m²
- Terras 5m²
Appartement van 308m² te koop met 133m² terras in Sevilla
- Slaapkamers 2
- Plattegrond 308m²
- Terras 133m²
Appartement van 242m² te koop in Sevilla, Spanje
- Slaapkamers 5
- Plattegrond 242m²
Appartement van 181m² te koop met 50m² terras in Sevilla
- Slaapkamers 4
- Plattegrond 181m²
- Terras 50m²
Appartement van 277m² te koop in Sevilla, Spanje
- Slaapkamers 5
- Plattegrond 277m²
Huis / villa van 244m² te koop met 30m² terras in Sevilla
- Slaapkamers 4
- Plattegrond 244m²
- Perceeloppervlakte 90m²