
Excellent 2 Slaapkamer appartement te koop in Extramurs, Valencia
- Slaapkamers 2
- Badkamers 2
- Plattegrond 105m²
Volledig gerenoveerd huis met 2 slaapkamers, 2 badkamers, met een ruime woonkamer met geïntegreerde keuken te koop in het hart van de stad Valencia.
Belangrijkste eigenschappen appartement
- Lift
- Natuurlijke lichtinval
- Houten vloeren
- Hoge plafonds
- Volledig uitgeruste keuken
- Gerenoveerd
- Dubbel glas
- Dichtbij openbaarvervoer
- Dichtbij internationale scholen
- Balkon
- Airconditioning
- Plattegrond 105m²
- Constructed area 105m²
- Liveable area 99m²
Wat je moet weten over deze appartement
Dit exclusieve appartement is gelegen in een gebouw in de wijk Plaza España, volledig gerenoveerd in 2019, met de gemeenschappelijke elementen perfect bewaard gebleven op een vierde verdieping. Het is gelegen in een centrale straat, met weinig verkeer en dicht bij alle voorzieningen.
Het appartement, gelegen op de vierde verdieping, is recent volledig gerenoveerd, met materialen van topkwaliteit en een modern en functioneel ontwerp. Elk detail is tot het uiterste verzorgd en de materialen zijn met voortreffelijke smaak geselecteerd om een warme en gastvrije sfeer te creëren.
We hebben toegang tot het huis via een praktische distributeur en we vinden de woon-eetkamer, erg warm en zonnig met de open keuken en twee grote ramen met dubbele beglazing van het merk Climalit die uitkijken op de gevel. Het is voorzien van grootformaat laminaatvloeren in een natuurlijke tint. De keuken is uitgerust met alle high-end witte paneelapparatuur.
Het nachtgedeelte is verdeeld in twee tweepersoonskamers. Ten eerste biedt het een royale hoofdslaapkamer met ruime inbouwkasten. Het heeft grote ramen met toegang tot twee kleine balkons, met uitzicht op een groot blokterras op het oosten, zodat het de aangename ochtendzon en de frisse zeebries ontvangt. Het huis heeft ook een tweede tweepersoonsslaapkamer, met op maat gemaakte inbouwmeubels en twee complete badkamers met douche. In het ganggedeelte is de ruimte maximaal benut, waardoor een volledig aangeklede garderobekast is ontstaan, van vloer tot plafond.
De gehele woning is voorzien van airconditioning warm/koud via luchtkanalen, buitenschrijnwerk met dubbele beglazing en thermische en akoestische isolatie en rolluiken. Evenzo heeft het in alle kamers maximale zorg besteed aan het licht om een zeer intieme en gastvrije sfeer te creëren.
Neem contact op voor meer informatie.

Indeling appartement
- Grote woonkamer
- Volledig vernieuwde keuken geïntegreerd in de woonkamer
- 2 dubbele slaapkamers met grote kasten
- 2 volledige badkamers met douche
Extramurs, Valencia: Omgeving en ligging van de woning
Dit appartement is gelegen in een zeer goed onderhouden klassiek gebouw met lift, gelegen in het meest centrale deel van Valencia en met de beste openbaar vervoersverbindingen, zoals de metro en bus. Het gebied heeft alle voorzieningen op zeer korte afstand. Je kunt de stad zowel met het openbaar vervoer als te voet ontdekken. Aarzel niet ons te contacteren voor meer informatie.
Energie certificaat van de woning
Vergelijkbare woningen te koop in Valencia City
-
Valencia City, Extramurs
Appartement van 124m² te koop in Extramurs, Valencia
- Slaapkamers 3
- Plattegrond 124m²
Valencia City, ExtramursAppartement van 115m² te koop in Extramurs, Valencia
- Slaapkamers 3
- Plattegrond 115m²
Valencia City, RuzafaAppartement van 70m² te koop in Ruzafa, Valencia
- Slaapkamers 2
- Plattegrond 70m²
- Rental yield 4,07%
Valencia City, Patacona / AlborayaAppartement van 87m² te koop met 11m² terras in Patacona / Alboraya
- Slaapkamers 1
- Plattegrond 87m²
- Terras 11m²
Valencia City, Sant FrancescAppartement van 193m² te koop in Sant Francesc, Valencia
- Slaapkamers 3
- Plattegrond 193m²
Valencia City, El Pla del RemeiAppartement van 169m² te koop met 35m² terras in El Pla del Remei
- Slaapkamers 4
- Plattegrond 169m²
- Terras 35m²