
3 Slaapkamer appartement te koop in El Pla del Remei, Valencia
- Slaapkamers 3
- Badkamers 2
- Plattegrond 232m²
Licht appartement te renoveren, mogelijkheid om een op maat gemaakt huis te creëren in de buurt van Pla del Remei, naast de Turia-riviertuinen. Optioneel parkeren.
Dit prachtige appartement, met een oppervlakte van 232 m², is gelegen in een van de meest bevoorrechte delen van de wijk Pla del Remei, zeer dicht bij de Colón-markt en de prachtige Turia-riviertuinen. Het appartement bevindt zich op de derde verdieping van een modern, state-of-the-art gebouw uit 1976 en is goed onderhouden: de gemeenschappelijke ruimtes bevinden zich in perfecte staat en de hal is volledig gerenoveerd.
Het is een lichte en aangename woning, die vele renovatiemogelijkheden biedt dankzij de rechthoekige plattegrond en grote afmetingen. Oorspronkelijk waren er 2 afzonderlijke appartementen, één van 173 m² en de andere 59 m², ze werden samengevoegd om een groot kantoor te creëren. Het zou mogelijk zijn om als een enkele woning te behouden of de twee onafhankelijke appartementen te herwinnen, indien gewenst. De nieuwe eigenaar heeft ook de mogelijkheid om een parkeerplaats te kopen in hetzelfde gebouw, niet inbegrepen in de prijs.
Er is een bestaand renovatie-voorstel om een appartement te maken met drie slaapkamers en drie badkamers. Neem contact met ons op voor meer informatie.
Een uitstekende gelegenheid om een op maat gemaakt huis te creëren in de emblematische wijk Pla del Remei.
Eigenschappen
- Natuurlijke lichtinval
- Parkeerplaats
- Dichtbij openbaarvervoer
- Exterior
- Renovatie object
- Plattegrond 232m²
- Constructed area 202m²
- Common Area 232m²
Indeling
Renovatie voorstel
- Woonkamer
- Keuken
- 3 slaapkamers
- 3 badkamers
Ligging
Appartement gelegen in een bevoorrechte deel van de wijk Pla del Remei, zeer dicht Colón markt, de Gran Vía del Marqués del Turia en de prachtige tuinen van de rivier de Turia. Het is omgeven door allerlei soorten diensten en winkels, zoals restaurants, exclusieve winkels, recreatiecentra en openbaar vervoer.
Vergelijkbare woningen te koop in Valencia City
-
Valencia City, El Pla del Remei
Appartement van 242m² te koop met 6m² terras in El Pla del Remei
- Slaapkamers 5
- Plattegrond 242m²
- Terras 6m²
- Rental yield 4,77%
Valencia City, El Pla del RemeiAppartement van 212m² te koop in El Pla del Remei, Valencia
- Slaapkamers 5
- Plattegrond 212m²
Valencia City, El Pla del Remeiappartement van 216m² te koop in El Pla del Remei, Valencia
- Slaapkamers 5
- Plattegrond 216m²
- Terras 5m²
Valencia City, El Pla del RemeiAppartement van 159m² te koop in El Pla del Remei, Valencia
- Slaapkamers 3
- Plattegrond 159m²
Valencia City, El Pla del RemeiAppartement van 198m² te koop met 6m² terras in El Pla del Remei
- Slaapkamers 4
- Plattegrond 198m²
- Terras 6m²
Valencia City, El Pla del RemeiAppartement van 135m² te koop met 64m² terras in El Pla del Remei
- Slaapkamers 3
- Plattegrond 135m²
- Terras 64m²