
3 Slaapkamer Appartement met 9m² terras te koop in Sant Francesc, Valencia
- Slaapkamers 3
- Badkamers 2
- Woonoppervlakte 180m²
- Terras 9m²
Prachtig appartement met 3 slaapkamers te renoveren op Poeta Querol, een van de meest bevoorrechte straten in Valencia, met uitzicht op het paleis van de markies van Dos Aguas.
Dit prachtige statige appartement is gelegen aan de Calle del Poeta Querol, in een prachtig gebouw uit de jaren 1950, aan de Golden Mile van Valencia. Het appartement heeft een groot renovatiepotentieel omdat het ruim, gastvrij en, op de zevende verdieping, zeer helder is. Bovendien profiteert het appartement van een onbelemmerd uitzicht op het paleis van de Markies de Dos Aguas vanuit het daggedeelte en een groot blokterras vanuit het nachtgedeelte. Het appartement beschikt over 2 parkeerplaatsen en een berging, niet inbegrepen in de prijs.
Bij binnenkomst van het appartement vinden we de grote woon-eetkamer, boordevol natuurlijk licht en met een groot balkon aan de gevel met uitzicht op de straat. Deze kamer is direct verbonden met een gastentoilet en een fantastische open keuken.
Een gang naast de keuken leidt naar het nachtgedeelte met 3 comfortabele tweepersoonsslaapkamers, allemaal aan de buitenkant. Een van deze kamers heeft een eigen badkamer en de rest deelt een complete badkamer.
Het appartement heeft houten en betegelde vloeren en inbouwkasten om de beschikbare ruimte te maximaliseren. Het is ook uitgerust met gasverwarmingsradiatoren en airconditioning om het hele jaar door comfort te garanderen.
Neem contact met ons op voor een bezoek aan dit prachtige, statige appartement aan de Golden Mile van Valencia.
Eigenschappen
- Terras
- Conciërge service
- Lift
- Hoge plafonds
- Houten vloeren
- Natuurlijke lichtinval
- Modernistisch gebouw
- Airconditioning
- Balkon
- Beveiliging
- Dichtbij openbaarvervoer
- Exterior
- Service lift
- Uitzicht
- Volledig uitgeruste keuken
Indeling
- Hal
- Woonkamer met toegang tot een balkon
- Keuken
- 3 exterieur slaapkamers (1 met en-suite badkamer)
- 2 volledige badkamers
Ligging
Deze prachtige accommodatie ligt aan de Calle del Poeta Querol, aan de Golden Mile in het hart van Valencia. Deze traditionele straat staat loodrecht op de Calle de La Paz en nauwelijks vijftig meter van Plaza Patriarca.
In deze uitzonderlijke wijk vinden we de meeste architecturale juweeltjes van de stad: Plaza Patriarca, het paleis Marqués de Dos Aguas, Plaza de la Reina en de kathedraal.
Een residentiële en comfortabele wijk met een interessant sociaal, artistiek en commercieel leven dat het heeft omgezet in een van de meest elegante delen van Valencia van de 21e eeuw. In de straten vinden we kunstgalerijen, elegante winkels, alle grote internationale modemerken en uitstekende gastronomische en vrijetijdsaanbiedingen. Bovendien is het zeer goed verbonden met het openbaar vervoer.
Vergelijkbare woningen te koop in Valencia City
-
Valencia City, Sant Francesc
Appartement van 216m² te koop met 6m² terras in Sant Francesc
- Slaapkamers 4
- Woonoppervlakte 216m²
- Terras 6m²
-
Valencia City, Sant Francesc
Appartement van 186m² te koop in Sant Francesc, Valencia
- Slaapkamers 3
- Woonoppervlakte 186m²
-
Valencia City, Sant Francesc
Appartement van 287m² te koop met 6m² terras in Sant Francesc
- Slaapkamers 6
- Woonoppervlakte 287m²
- Terras 6m²
-
Valencia City, Sant Francesc
Appartement van 200m² te koop in Sant Francesc, Valencia
- Slaapkamers 5
- Woonoppervlakte 200m²
-
Valencia City, Sant Francesc
Appartement van 231m² te koop in Sant Francesc, Valencia
- Slaapkamers 5
- Woonoppervlakte 231m²
-
Valencia City, Sant Francesc
Appartement van 191m² te koop in Sant Francesc, Valencia
- Slaapkamers 4
- Woonoppervlakte 191m²