Moderne, gelijkvloerse gezinswoning met bijgebouw en ruime tuin aan de frontlinie van Domaine des Vautes
Belangrijkste eigenschappen villa
- Tuin
- Terras
- Natuurlijke lichtinval
- Hoge plafonds
- Parkeerplaats
- Modernistisch gebouw
- Zonnepanelen
- Volledig uitgeruste keuken
- Verwarming
- Verhuur licentie
- Open keuken
- Inbouwkasten
- Exterior
- Dubbel glas
- Domotica systeem
- Diervriendelijk
- Chill out area
- Alarmsysteem
- Airconditioning
- Plattegrond 310m²
- Liveable area 310m²
Wat je moet weten over deze villa
Lucas Fox International Properties, op 10 minuten van het centrum van Montpellier, in het beroemde Domaine des Vautes de Saint-Gély-du-Fesc, een moderne, gelijkvloerse gezinswoning met bijgebouw en ruime tuin aan de voorzijde.
Het wordt gekenmerkt door luxe voorzieningen, prachtige ruimtes en een schitterend uitzicht op de tuin en het aangrenzende dennenbos (met privétoegang, ideaal voor wandelingen).
De 300 m² van het huis zijn voornamelijk gericht op de terrassen en de charmante, aangelegde tuin met zwembad en buitenkeuken. Het hoofdhuis bestaat uit drie hoofdgedeelten: een drievoudige woonruimte (woonkamer, eetkamer/keuken/eetkamer en bijkeuken); een master suite met uitzicht op de tuin, bestaande uit een grote werkkamer/kleedkamer, slaapkamer en badkamer; en tot slot een vleugel voor kinderen en gasten, met nog drie slaapkamers, waarvan één een suite, en een extra badkamer.
Een gastenverblijf biedt een unieke manier om gasten te verwelkomen of om een artistiek of professioneel project te realiseren. Buiten, grenzend aan een dennenbos, creëren het zwembad en de speelruimte met keuken aan het zwembad een heerlijke vakantiesfeer. Het pand is voorzien van een eigen waterput en zonnepanelen. Dubbele carport.
Neem voor meer informatie contact op met uw vaste agent, Alexander DEANS, verkoopdirecteur.
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques: www.georisques.gouv.fr.
Energie certificaat van de woning
Energy consumption B : 70kWh/m²/year
Emissions A : 2kg CO₂/m²/year
Vergelijkbare woningen te koop in Montpellier Region
Niet echt wat u zoekt?






























































































































































































































