Komt binnenkort
LA-LLOSA-W Prijs vanaf 2.000.000 € Nieuwe ontwikkeling

LA LLOSA W Huizen / Villa's, Cambrils, Costa Dorada

  • Units available 1
  • Slaapkamers 6
  • Sizes from 425m²
  • Bouwvergunning Verleend

Een nieuwbouw project van Huizen / Villa's te koop in Cambrils, Costa Dorada beschikt over prijzen vanaf 2,000,000 €

Lucas Fox presenteert deze unieke vrijstaande villa met een bebouwde oppervlakte van 425 m², een uniek ontwerp, dicht bij zee, op een minuut lopen van het idyllische strand van La Llossa in Cambrils, en perfect om te genieten van de mediterrane levensstijl. Ideaal voor gezinnen als eerste of tweede woning aan de charmante Costa Dorada. Deze uitzonderlijke villa onderscheidt zich door zijn moderne design en functionaliteit.

Bij binnenkomst treft u een elegante hal aan die leidt naar een ruime woon-/eetkamer met een geïntegreerde open keuken, voorzien van apparatuur. De ruimte geniet van overvloedig natuurlijk licht en is verbonden met de buitenlucht via een prachtig terras dat toegang biedt tot de uitgestrekte tuin en het zwembad, perfect om het hele jaar door te genieten van het mediterrane klimaat.

Op de bovenverdieping bevinden zich vier tweepersoonsslaapkamers en drie badkamers, waaronder een master suite met kleedkamer en terras, en nog een en-suite badkamer.

In de kelder bevinden zich nog twee slaapkamers en toegang tot het Engelse terras, een woonkamer/thuisbioscoop, een wijnkelder/opslagruimte, een wasruimte en een extra badkamer.

De privétuin beschikt over een prachtig zoutwaterzwembad en een parkeerplaats met ruimte voor drie voertuigen buiten en één in de garage.

De bouw wordt zorgvuldig uitgevoerd volgens de hoogste kwaliteitsnormen. Het omvat een lucht-water warmtepomp-airconditioningsysteem, vloerverwarming, automatische zonwering en buitenverlichting. Dit alles wordt aangestuurd door domotica vanaf uw smartphone. Daarnaast is er een pre-installatie voor zonnepanelen en een oplaadpunt voor elektrische voertuigen inbegrepen.

Daarnaast kan het huis naar eigen wens worden aangepast, met keuze uit verschillende indelingen en materialen, zolang dit geen gevolgen heeft voor de wijzigingen aan gemeenschappelijke elementen, zoals de voorgevel, en mits de bouwtijd het toelaat.

De bouw is momenteel in volle gang en de sleuteloverdracht staat gepland voor 2027. Er worden gepersonaliseerde rondleidingen door het hele project aangeboden, zodat geïnteresseerden meer te weten kunnen komen over deze imposante, ultramoderne villa, origineel en avant-gardistisch, met eersteklas voorzieningen, op een bevoorrechte locatie vlak bij de zee in Cambrils, Costa Dorada.

De locatie kan niet beter. Op slechts een paar minuten lopen ligt het charmante centrum van Cambrils, met al zijn voorzieningen, recreatiemogelijkheden, restaurants en jachthaven. Voor de kleintjes zullen PortAventura World en Ferrari Land hun tijd onvergetelijk maken.

Wij nodigen u uit om een bezoek aan te vragen, zodat wij u meer informatie kunnen geven over deze villa met alle voorzieningen in een rustige omgeving op slechts een paar meter van het strand.

* De kenmerken van de verstrekte afbeeldingen of gegevens zijn louter beschrijvend en kunnen variëren afhankelijk van de beslissingen van de professional; ze impliceren daarom geen enkele contractuele verplichting.

Ligging

Cambrils, Costa Dorada en tegenover het strand La Llossa.

Bekijk op kaart

LA-LLOSA-W Prijs vanaf 2.000.000 € Nieuwe ontwikkeling

Units in dit bouwproject

Type Prijs Status Vloer Slaapkamers Badkamers Woonoppervlakte Floor plan
Villa 2.000.000 € Available Vloer 3 6 5 425m² Floor plan

KOMT BINNENKORT: Het project staat nog niet te koop. Contacteer ons voor meer informatie.

Keep up-to-date with our 2026 Real Estate Market Report with insights and analysis from our expert professionals.

Download now
Download now