MADR70889 5.950 € Per maand Villa te huur Nu beschikbaar! Minimale huurperiode: 12 maanden.

Excellent 5 Slaapkamer villa te huur in Fuente de Fresno, Madrid

  • Slaapkamers 5
  • Badkamers 5
  • Plattegrond 404m²
  • Perceeloppervlakte 2.000m²

Exclusieve gezinswoning met verwarmd zwembad en privétuin te huur in Fuente del Fresno, Madrid.

Belangrijkste eigenschappen villa

  • Tuin
  • Terras
  • Garage
  • Parkeerplaats
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Uitzicht op de stad
  • Dichtbij internationale scholen
  • Airconditioning
  • Plattegrond 404m²

Wat je moet weten over deze villa

Dils Lucas Fox presenteert dit huis met rustieke architectuur en de nieuwste domoticatechnologieën te huur in Fuente del Fresno, een bevoorrechte locatie.

Het huis is verdeeld over meerdere verdiepingen. Op de begane grond bevindt zich een ruime en lichte woonkamer met diverse zithoeken, een gezellige bibliotheek en een aparte eetkamer, ideaal voor familiebijeenkomsten. De recent gerenoveerde keuken valt op door zijn rustieke stijl, hoogwaardige afwerking en complete inbouwapparatuur. Grenzend aan de keuken bevindt zich een praktische wasruimte en een personeelsslaapkamer met een complete badkamer.

Op dezelfde verdieping bevinden zich twee slaapkamers die een complete badkamer delen, evenals een gastentoilet.
De bovenverdieping herbergt een indrukwekkende, ruime hoofdslaapkamer met een eigen badkamer en een grote aparte kleedkamer. Op deze verdieping bevindt zich ook een tweede grote slaapkamer, perfect als kinder- of tienerkamer, met ruimte voor meerdere bedden en een complete badkamer direct tegenover deze kamer, exclusief voor hun gebruik.

De benedenverdieping beschikt over ruime opbergruimte en bergingen, evenals een afgesloten garage en een grote parkeerplaats buiten.

Buiten is er een tuin met meerdere niveaus en een spectaculair verwarmd zwembad met een hydromassagegedeelte, watervallen en een leuke waterglijbaan. Bovenaan ligt een groot gazon, perfect voor spelletjes, familiebijeenkomsten of buitenactiviteiten. Op het lagere niveau kunnen jongere kinderen zich vermaken met een grote trampoline, schommels en een eigen zipline.

De woning is voorzien van een uitgebreid domoticasysteem waarmee het alarm, de verwarming, de zonwering, de toegangscontrole en andere systemen op afstand bediend kunnen worden. Alle ramen zijn vervangen door hoogwaardige kozijnen en dubbel glas voor een uitstekende thermische en akoestische isolatie. Bovendien zijn alle kamers, inclusief de keuken en de hal, voorzien van airconditioning en verwarming.

Dit is een uitzonderlijke woning, moeilijk te vinden op de markt, ideaal voor gezinnen die op zoek zijn naar een ruime woning met de nieuwste technologie in een bevoorrechte woonwijk met een hoge levenskwaliteit. De eigenaren hopen huurders te vinden die de woning net zo waarderen als zijzelf en er tijdens hun verblijf met dezelfde toewijding voor zullen zorgen.

Energiecertificaat: E.

Contract: hoofdverblijf. Onroerendezaakbelasting en servicekosten zijn inbegrepen in de maandelijkse huurprijs. Kosten voor nutsvoorzieningen en tuinonderhoud zijn niet inbegrepen. De huurprijs kan worden aangepast conform de geldende regelgeving.

De woning wordt aangeboden door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, SL met CIF B64125438), die optreedt als vastgoedmakelaar.

De verstrekte informatie is uitsluitend bedoeld ter informatie, gebaseerd op gegevens van de eigenaar van het pand, en kan aan verandering onderhevig zijn. Het vormt geen bindend aanbod.

Villa te huur

Indeling villa

Hoofdverdieping

  • Woonkamer met meerdere zones
  • Bibliotheek
  • Aparte eetkamer
  • Keuken
  • De was
  • Dienstbodenverblijf met complete badkamer
  • 2 slaapkamers
  • Complete badkamer
  • Gastentoilet

Bovenverdieping

  • Hoofdslaapkamer met eigen badkamer en kleedkamer.
  • Slaapkamer
  • Complete badkamer

Benedenverdieping

  • Afgesloten garage
  • Opslagruimtes en bergingen
  • Buitenparkeerplaats

In het buitenland

  • De tuin is verdeeld over meerdere niveaus.
  • Verwarmd zwembad met hydromassage, watervallen en glijbaan.
  • Grasveld
  • Trampoline
  • Schommels
  • Privé-zipline

Fuente de Fresno, Madrid: Omgeving en ligging van de woning

Fuente del Fresno is een van de meest exclusieve woonwijken in het noorden van Madrid, gelegen tussen Alcobendas en San Sebastián de los Reyes. Het onderscheidt zich door de natuurlijke omgeving, privacy en 24-uursbeveiliging en biedt een rustige levensstijl op slechts 20 minuten van het centrum van Madrid, met uitstekende verbindingen via de snelwegen A-1 en M-40. De wijk beschikt over prestigieuze internationale scholen, winkelcentra, sportfaciliteiten, ziekenhuizen en een breed scala aan voorzieningen, waardoor het een ideale locatie is voor gezinnen die een hoge levenskwaliteit zoeken zonder de nabijheid van de stad op te offeren.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient 55 214

Energy consumption E : 213.9kWh/m²/year
Emissions E : 54.7kg CO₂/m²/year

Aangeboden door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, S.L., met BTW-nummer B64125438), optredend als makelaar.

De verstrekte informatie is louter informatief, gebaseerd op gegevens die door de eigenaar zijn verstrekt, en kan aan wijzigingen onderhevig zijn. Deze informatie vormt geen bindend aanbod.

MADR70889 5.950 € Per maand Villa te huur