4e verdieping, volledig aan de buitenkant gelegen met terras, hoekappartement, recent gerenoveerd, 10 minuten van station Atocha
Belangrijkste eigenschappen appartement
- Terras
- Conciërge service
- Lift
- Natuurlijke lichtinval
- Volledig uitgeruste keuken
- Verwarming
- Uitzicht
- Open keuken
- Nieuwbouw
- Inbouwkasten
- Exterior
- Diervriendelijk
- Dichtbij openbaarvervoer
- Besloten gemeenschap
- Balkon
- Airconditioning
- Plattegrond 139m²
Wat je moet weten over deze appartement
Het appartement heeft een woonoppervlakte van 139 m² en is gelegen op een hoek op de vierde verdieping. Het biedt veel natuurlijk licht en een aangenaam gevoel van ruimte. De toplocatie bevindt zich vlakbij station Atocha, een van de belangrijkste vervoersknooppunten van de stad, met verbindingen naar de hogesnelheidslijn (AVE), de regionale trein en de metro, waardoor reizen binnen Madrid en naar de rest van Spanje gemakkelijk is. De grondige renovatie, die in 2026 werd afgerond, transformeert dit appartement tot een unieke, moderne en functionele woning, ontworpen voor dagelijks comfort.
Het appartement is toegankelijk via een uitnodigende hal die een comfortabele entree biedt. Hier vindt u een praktische garderobekast, ideaal voor extra opbergruimte. Vanuit de hal bereikt u de keuken, die in een eigentijdse stijl is ontworpen met een ontbijtbar en is uitgerust met alle essentiële apparatuur, waardoor een functionele en optimaal benutte ruimte ontstaat. Aansluitend is de woon-eetkamer een ruime en lichte ruimte met directe toegang tot een terras, een groot pluspunt en perfect om te genieten van de buitenlucht en het natuurlijke licht. De indeling loopt door naar het slaapgedeelte, dat bestaat uit drie slaapkamers, waarvan twee tweepersoons. Alle slaapkamers hebben inbouwkasten, wat zorgt voor uitstekende opbergruimte. De hoofdslaapkamer is bijzonder opvallend met een inloopkast en een en-suite badkamer, wat privacy en comfort biedt. Daarnaast beschikt het appartement over een tweede complete badkamer, beide met moderne, hoogwaardige afwerking.
Kortom, deze woning biedt ruimte, veel natuurlijk licht, een doordachte indeling en een gloednieuwe renovatie met uitstekende afwerking. Het is een ideale optie voor gezinnen die op zoek zijn naar ruimte en comfort, maar ook voor professionals die een moderne, goed gelegen woning met een hoge woonwaarde waarderen.
Exclusief in de verkoop
Deze woning is alleen verkrijgbaar bij Lucas Fox
Extra's
- 3 slaapkamers
- 2 badkamers
- Terras
- In het buitenland
- Airconditioning
- Ongemeubileerd (meubilering mogelijk op aanvraag)
- Recent gerenoveerd
- Inbouwkasten
- Conciërge
Indeling appartement
De ingang van het appartement leidt naar een ruimte met een garderobekast en de keuken. De keuken is volledig uitgerust met alle belangrijke apparaten en is halfopen naar de woonkamer. De keuken beschikt over een ontbijtbar en een gloednieuw stenen aanrechtblad. Er is ook een handige, geïntegreerde ontbijtbar aanwezig.
Vanuit de keuken leidt een gang naar de eerste eenpersoonsslaapkamer, die is voorzien van inbouwkasten en uitzicht op de Áncorastraat. De gang biedt ook toegang tot de ruime hoekwoon-eetkamer, die beschikt over een terras dat zich over de gehele lengte van het pand uitstrekt, op de hoek van de Áncora- en Rafael de Riegostraat. Vanuit de woonkamer is er tevens toegang tot een badkamer die gedeeld wordt door twee van de drie slaapkamers.
Als u doorloopt vanuit de woonkamer, komt u in de tweede slaapkamer, ditmaal een tweepersoonskamer, eveneens met ruime inbouwkasten en plaats voor een bed van 1,60 m. De derde slaapkamer beschikt over een inloopkast, een en-suite badkamer en een raam met uitzicht op de Rafael de Riegostraat. Alles is recent gerenoveerd en is direct te betrekken, gemeubileerd of ongemeubileerd.
Arganzuela, Madrid: Omgeving en ligging van de woning
De wijk Palos de la Frontera-Delicias is een van de meest evenwichtige woongebieden in Madrid, vooral als je op zoek bent naar comfort, een buurtgevoel en een strategische locatie. De Áncora-straat heeft een authentieke en levendige sfeer, omgeven door een breed scala aan lokale winkels: supermarkten, bakkerijen, traditionele markten, sportscholen, apotheken en een gevarieerd aanbod aan bars en restaurants die het dagelijks leven gemakkelijk en aangenaam maken.
De buurt kenmerkt zich door een diverse en aantrekkelijke mix van bewoners, gezinnen, jonge professionals en buurtbewoners die er al lang wonen, wat zorgt voor een rustige maar levendige omgeving. De nabijheid van station Atocha is een groot voordeel, ideaal voor mensen die in het stadscentrum werken en voor mensen die regelmatig pendelen. Dit wordt verder versterkt door de uitstekende openbaarvervoersverbindingen en het gevoel in een gevestigde, goed verbonden buurt met een eigen karakter te wonen – perfect voor wie op zoek is naar een gunstig gelegen gebied met een hoge levenskwaliteit in Madrid.
Energie certificaat van de woning
Energy Certificate : In process
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
Vergelijkbaar vastgoed te huur in Madrid Stad
Niet echt wat u zoekt?









































































































































































































