MADR69669 3.900 € Per maand Appartement te huur Nu beschikbaar! Minimale huurperiode: 1 maanden.

Excellent 2 Slaapkamer appartement te huur in La Latina, Madrid

  • Slaapkamers 2
  • Badkamers 2
  • Plattegrond 100m²

Exclusief luxe appartement, aangeboden door Lucas Fox, gelegen op de derde verdieping van Carrera de San Francisco. Het appartement beschikt over twee slaapkamers en twee badkamers, met een elegant, eigentijds design, veel natuurlijk licht en een aangenaam, onbelemmerd uitzicht.

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Natuurlijke lichtinval
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Uitzicht op de stad
  • Thuis bioscoop
  • Open keuken
  • Exterior
  • Diervriendelijk
  • Balkon
  • Airconditioning
  • Plattegrond 100m²

Wat je moet weten over deze appartement

Lucas Fox presenteert deze elegante luxe woning, gelegen in een van de meest iconische en charmante buurten van Madrid, aan de Carrera de San Francisco.

Deze exclusieve woning, gelegen op de derde verdieping, onderscheidt zich door de uitzonderlijke natuurlijke lichtinval, het aangename, onbelemmerde uitzicht en de absolute rust die in het hele huis heerst. De woning is gerenoveerd met een verfijnde, eigentijdse smaak en combineert perfect design, comfort en hoogwaardige details.

De woning beschikt over twee slaapkamers en twee badkamers, met een zorgvuldige selectie van hoogwaardige materialen, indirecte verlichting en verfijnde afwerkingen. Elke kamer is ontworpen om harmonie en warmte uit te stralen, met unieke kunstwerken en decoratieve elementen die het geheel persoonlijkheid en exclusiviteit geven.

De woonkamer biedt een uitnodigende en elegante sfeer, ideaal voor zowel dagelijks ontspanning als het ontvangen van gasten. De keuken en badkamers hebben een modern en functioneel ontwerp, met neutrale tinten en hoogwaardige afwerkingen.

Een unieke kans om te wonen in een rustig, licht appartement met een onberispelijke esthetiek, midden in het hart van Madrid en omgeven door geschiedenis, gastronomie en cultuur.

Kosten en nutsvoorzieningen: [inbegrepen] in de huur (water, elektriciteit, gas, servicekosten,
enz.).
Energieklasse []
Borgsom: [afhankelijk van de duur van het contract].
Soort contract: [tijdelijk].

Verkocht door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, SL met CIF B64125438), handelend als
makelaar.

Appartement te huur

Extra's

- 2 slaapkamers

- 2 badkamers

- woonkamer/eetkamer

Indeling appartement

De woning biedt een comfortabele indeling met een lichte woonkamer, een open keuken, twee slaapkamers en twee complete badkamers. De ruimtes zijn zorgvuldig ontworpen om optimaal te profiteren van natuurlijk licht, een gevoel van ruimte en comfort.

La Latina, Madrid: Omgeving en ligging van de woning

Stadscentrum, Madrid

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient IN PROCESS

Energy Certificate : In process

MADR69669 3.900 € Per maand Appartement te huur