Nieuw
MADR69967 8.500 € Per maand Appartement te huur Beschikbaar vanaf 30 mei 2026 Minimale huurperiode: 6 maanden.

Excellent 3 Slaapkamer appartement te huur in Goya, Madrid

  • Slaapkamers 3
  • Badkamers 3
  • Plattegrond 163m²

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Lift
  • Natuurlijke lichtinval
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Uitzicht op de stad
  • Open keuken
  • Exterior
  • Balkon
  • Airconditioning
  • Plattegrond 163m²

Wat je moet weten over deze appartement

Dils Lucas Fox presenteert dit prachtige appartement in Goya, een van de meest gewilde wijken van Madrid, volledig gerenoveerd met een designtouch, met een zeer optimaal benutte woonoppervlakte van 163 m².

Het woongedeelte bestaat uit twee ruime en lichte woonkamers, een eetkamer en een open keuken. Het slaapgedeelte omvat drie slaapkamers met drie badkamers (de hoofdslaapkamer is zeer groot) en een aparte wasruimte.

Dit gloednieuwe appartement is volledig gemeubileerd en uitgerust met hoogwaardige apparatuur. Het beschikt over centrale airconditioning (verwarming en koeling) en individuele verwarming. Daarnaast is er een ruime berging aanwezig.

Het gebouw is onlangs gerenoveerd: de gevel, de ingang en de trap zijn geschilderd. Er woont ook een conciërge op het terrein.

De huurprijs bedraagt ​​€8.500.


Kosten en nutsvoorzieningen: Niet inbegrepen in de huurprijs (water, elektriciteit, gas, servicekosten, enz.)
enz.).
Energieklasse: D
Borgtocht: [2 maanden].
Soort contract: [tijdelijk].

Verkocht door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, SL met CIF B64125438), handelend als
makelaar.

Appartement te huur

Extra's

  • Concierge-service
  • Lift
  • Hoge plafonds
  • Park
  • Natuurlijk licht
  • Stadszicht
  • Dubbelglas ramen
  • Opslagruimte
  • Gerenoveerd
  • In het buitenland
  • Service-ingang
  • Open keuken
  • Dicht bij het openbaar vervoer.
  • Verwarming
  • Inbouwkasten
  • Airconditioning
  • Plattegrond 163m²
  • Bebouwde oppervlakte 163m²
  • Bruikbare oppervlakte 143m²
  • Bebouwde oppervlakte inclusief gemeenschappelijke ruimten: 163 m²

Indeling appartement

  • Woon-eetkamer
  • Open keuken
  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • De was

Goya, Madrid: Omgeving en ligging van de woning

Dit appartement is gelegen in de iconische en verfijnde wijk Goya, in het prestigieuze district Salamanca in Madrid. De brede lanen, zoals Paseo de Recoletos en Calle Serrano, zijn bezaaid met elegante designerboetieks, gastronomische restaurants en charmante cafés. De wijk ademt een kosmopolitische sfeer, perfect voor onvergetelijke avonden.

Ondanks de levendige sfeer biedt Goya rustige plekjes waar je even kunt ontsnappen aan de drukte van de stad. De wijk beschikt over groene ruimtes en weelderige tuinen, zoals het Retiro Park en Quinta de la Fuente del Berro.

Dankzij het uitstekende openbaarvervoersnetwerk is de wijk een ideale uitvalsbasis om de stad te verkennen. De metrostations Goya, Retiro en Colón liggen allemaal op loopafstand en diverse buslijnen verbinden de wijk met de rest van Madrid.

Het culturele aanbod is ongeëvenaard, met musea van wereldklasse zoals het Prado Museum en het Thyssen-Bornemisza Museum op loopafstand. Bovendien beschikt de buurt over theaters, bioscopen en concertzalen voor elke smaak.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient 30 143

Energy consumption D : 143kWh/m²/year
Emissions D : 30kg CO₂/m²/year

MADR69967 8.500 € Per maand Appartement te huur