Fantastisch hoekappartement van 220 m² op de begane grond met een privétuin van 163 m² en zwembad te huur in de Sky Villas-wijk van LGC7, een afgesloten complex met 24-uurs beveiliging in La Finca, Pozuelo.
Belangrijkste eigenschappen appartement
- Uitzicht op de bergen
- Zwembad
- Tuin
- Terras
- Gym
- Garage
- Conciërge service
- Lift
- Natuurlijke lichtinval
- Hoge plafonds
- Vloerverwarming
- Parkeerplaats
- Modernistisch gebouw
- Volledig uitgeruste keuken
- Verwarming
- Uitzicht op de golf
- Uitzicht
- Speelplaats
- Panoramisch zicht
- Nieuwbouw
- Inloopkast
- Inbouwkasten
- Exterior
- Dubbel glas
- Domotica systeem
- Diervriendelijk
- Dichtbij openbaarvervoer
- Dichtbij internationale scholen
- Chill out area
- Bijkeuken
- Beveiliging
- Besloten gemeenschap
- Berging
- Alarmsysteem
- Airconditioning
- Plattegrond 220m²
Wat je moet weten over deze appartement
Lucas Fox presenteert met trots exclusief dit prachtige hoekappartement op de begane grond met een privétuin van 163 m² en een zwembad. Het is gelegen in de Sky Villas-wijk van LGC7, een beveiligde community met 24-uurs beveiliging in La Finca, Pozuelo. Beschikbaar vanaf medio november 2025.
De nieuwe ontwikkeling La Finca Sky Villas, onderdeel van het wooncomplex LGC7, is de meest luxueuze en exclusieve ontwikkeling in de gehele LGC-ontwikkeling. In deze context bieden de Sky Villas een nieuw woonconcept, omdat u niet hoeft te kiezen tussen een tuin, privacy, uitzicht of een zwembad. Ook hoeft u de voordelen van gemeenschappelijk wonen niet op te geven. Net als bij een eengezinswoning, een van de belangrijkste kenmerken van het Sky Villas-concept, wordt maximale privacy geboden dankzij de voortreffelijke zorg die is besteed aan het architectonisch ontwerp.
Naast de privétuinen van de Sky Villas beschikt u over ruim 40.000 m² aan gemeenschappelijke tuinen, zonder wegen.
Dit hoekappartement op de begane grond ligt aan zee en is verdeeld over twee verdiepingen met lift. De begane grond beschikt over een tuinterras van 163,31 m² met ruime ontspanningsruimtes en een prachtig privézwembad. De toegang is via een ruimte met dubbele hoogte die open is naar de trap en uitzicht biedt.
Binnen vindt u een woon-eetkamer van 40 m², een ruime en moderne keuken die aansluit op de eetkamer en een serviceruimte met een pantry, wasruimte, droogrek, personeelsslaapkamer, servicebadkamer en gastentoilet.
Op de eerste verdieping bevindt zich een hal met dubbele hoogte en een groot, licht raam met uitzicht op het zwembad, dat toegang biedt tot de slaapkamers. Bijzonder is de hoofdslaapkamer, met een ruime kleedkamer en een volledig uitgeruste badkamer met douche, bad, wastafelmeubel en twee aparte toiletten. De hoofdslaapkamer heeft ook een eigen terras met een prachtig uitzicht op de golfbaan van La Finca. De twee slaapkamers hebben ook een eigen badkamer.
De woning beschikt over vier parkeerplaatsen en een berging en is zeer energiezuinig met minimale impact op het milieu.
Neem contact met ons op voor meer informatie.
Exclusief in de verkoop
Deze woning is alleen verkrijgbaar bij Lucas Fox
Indeling appartement
Toegangsvloer
- Dubbele hal
- Woon-eetkamer
- Keuken
- Voorraadkast
- De was
- Waslijn
- Service slaapkamer
- Service badkamer
- Gratis toilet
- 163 m² tuinterras
- Zwembad
Bovenverdieping
- Hoofdslaapkamer met grote kleedkamer, badkamer met douche en ligbad, wastafelmeubel, twee toiletcabines en privéterras
- 2 secundaire slaapkamers met eigen badkamers
Anderen
- 4 parkeerplaatsen en berging in de kelder
Pozuelo, Madrid: Omgeving en ligging van de woning
Het Sky Villas-project is gelegen in het wooncomplex LGC, aan de Avenida Luis García Cereceda in Pozuelo de Alarcón. Het wordt beschouwd als het meest exclusieve, exclusieve en veilige wooncomplex van Spanje.
De Sky Villas bieden een spectaculair uitzicht op de nieuwe golfbaan LaFinca Golf Los Lagos. De villa is zorgvuldig ontworpen met respect voor het milieu en past naadloos in het oorspronkelijke landschap.
Energie certificaat van de woning
Energy consumption : A
Emissions : A
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
Vergelijkbaar vastgoed te huur in Pozuelo
Niet echt wat u zoekt?


































