MON53763 475.000 € Appartement te koop

3 Slaapkamer appartement te koop in Montpellier Centre, Montpellier

  • Slaapkamers 3
  • Badkamers 1
  • Plattegrond 165m²

Op de 3e verdieping van een burgerlijk gebouw in l'Écusson, te renoveren appartement van 165 m², ideaal voor kantoren of woningen

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Natuurlijke lichtinval
  • Monumentale details
  • Klassieke bouwstijl
  • Houten vloeren
  • Hoge plafonds
  • Verwarming
  • Uitzicht op de stad
  • Renovatie object
  • Open haard
  • Exterior
  • Dichtbij openbaarvervoer
  • Balkon
  • Plattegrond 165m²
  • Liveable area 165m²

Wat je moet weten over deze appartement

Lucas Fox International Properties, gelegen aan een populaire winkelstraat in het hart van het historische centrum van Montpellier, prachtig appartement van 165 m² met twee kanten, te renoveren.

Op de 3e verdieping van een 19e-eeuws gebouw beschikt dit burgerlijke appartement over 4 prachtige woonkamers: een lichte woonkamer van meer dan 40 m² met hoge plafonds en opengewerkte 3 grote openingen met uitzicht op de stadsbalkons, een aparte keuken van 24 m², 2 slaapkamers, waaronder een master suite met eigen badkamer.

De charme van weleer is bewaard gebleven, met name dankzij de lijstwerken, de authentieke parketvloeren en de open haarden.

De centrale en strategische ligging van het appartement en de indeling van de verschillende ruimtes bieden de mogelijkheid om er kantoren te creëren.

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques: www.georisques.gouv.fr.

Appartement te koop

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient IN PROCESS

Energy Certificate : In process

MON53763 475.000 € Appartement te koop