OPO53800 400.000 € Appartement te koop

Nieuwbouw 2 Slaapkamer appartement met 11m² terras te koop in Matosinhos, Porto

  • Slaapkamers 2
  • Badkamers 2
  • Plattegrond 112m²
  • Terras 11m²

Deze woning maakt deel uit van de RM LECA Appartementen, Matosinhos, Porto ontwikkeling.
Bekijk details van de ontwikkeling en andere woningen binnen deze ontwikkeling

Nieuw appartement met 2 slaapkamers en balkon, gelegen in een nieuwe ontwikkeling, op 800 meter van het strand van Leça da Palmeira.

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Lift
  • Natuurlijke lichtinval
  • Parkeerplaats
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Nieuwbouw
  • Inbouwkasten
  • Dubbel glas
  • Berging
  • Balkon
  • Airconditioning
  • Plattegrond 112m²
  • Liveable area 101m²
  • Constructed with common area 126m²

Wat je moet weten over deze appartement

Appartement met 2 slaapkamers met een totale oppervlakte van 125,99 m2 , waarvan 101,32 m2 woonoppervlakte, 10,72 m2 buitenruimte/balkon, 11,83 m2 parkeerplaats en 2,12 m2 berging.

Het appartement bevindt zich op de 3e en bovenste verdieping van een nieuwbouwproject in Leça da Palmeira.

Dit gebouw presenteert een innovatief concept in Leça da Palmeira en biedt haar bewoners appartementen met ruime balkons en groen, een coworkingruimte met een panoramisch terras en een gedeelde wasruimte.

Op de begane grond vinden we, naast een appartement met 1 slaapkamer, de ingang van het gebouw, met directe toegang tot de garage.
De garage beschikt over 10 bergingen en 4 parkeerplaatsen, waarvan er 3 middels een hefplatform omgebouwd kunnen worden tot dubbele parkeerplaatsen.
Ook vonden we een pand dat tevens als afgesloten garage kon functioneren.

Het gebouw bestaat uit 10 wooneenheden (7 appartementen met één slaapkamer en 3 appartementen met twee slaapkamers), gelegen op het westen. Alle eenheden beschikken over een balkon met een bloembak.

Appartement te koop

Indeling appartement

Dit appartement heeft de volgende indeling:

  • Entreehal;
  • Gemeenschappelijke ruimte;
  • Open ingerichte keuken;
  • Volledige badkamer;
  • Een kamer;
  • Een suite;
  • Suite badkamer;
  • Twee balkons;
  • Een parkeerplaats;
  • Verzameling.

Matosinhos, Porto: Omgeving en ligging van de woning

Het gebouw is gelegen in het centrum van Leça da Palmeira, in Matosinhos.
Het ligt dichtbij scholen, gezondheidscentra, supermarkten en openbaar vervoer.
Het ligt op ongeveer 800 m van het strand, 1500 m van het metrostation Matosinhos Market en 2300 m van MAR Shopping.
Er is een snelle toegang tot de snelweg A28.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient A A

Energy consumption : A
Emissions : A

OPO53800 400.000 € Appartement te koop
Start met het typen van uw locatie