OPO65676 350.000 € Appartement te koop

Nieuwbouw 1 Slaapkamer appartement met 20m² terras te koop in Vila Nova de Gaia

  • Slaapkamers 1
  • Badkamers 1
  • Plattegrond 44m²
  • Terras 20m²

Appartement met één slaapkamer, terras en parkeerplaats, gelegen in Pescaria, aan de Douro-rivier, in Vila Nova de Gaia.

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Natuurlijke lichtinval
  • Parkeerplaats
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Uitzicht op de stad
  • Uitzicht
  • Open keuken
  • Nieuwbouw
  • Inbouwkasten
  • Gerenoveerd
  • Dubbel glas
  • Dichtbij openbaarvervoer
  • Plattegrond 44m²

Wat je moet weten over deze appartement

Appartement met één slaapkamer, een bruto woonoppervlakte van 44 m², een terras van 20 m² en een parkeerplaats, gelegen in Cais da Pescaria, Vila Nova de Gaia, aan de rivieroever.

Het complex is gevestigd in een gerenoveerd oud industrieel gebouw, dat oorspronkelijk verbonden was met de portwijnindustrie. Het omvat 20 wooneenheden: 18 appartementen met één slaapkamer (waarvan 12 duplexen met uitzicht op de rivier) en 2 commerciële ruimtes, en beschikt over 8 parkeerplaatsen. Bij het project is prioriteit gegeven aan het binnenlaten van natuurlijk licht en het verbeteren van het uitzicht, met respect voor de traditionele architectuur van de rivieroever van Gaia.

Het appartement bevindt zich tegenover het douanegebouw van Porto, in een gebied dat is aangewezen als UNESCO-werelderfgoed, waardoor het behoud van het stadslandschap is gewaarborgd.

Gelegen in een beschermd gebied en in een snelgroeiende vastgoedmarkt, vertegenwoordigt dit object een zeldzame investeringskans, die een toplocatie, onbelemmerd uitzicht en een hoog potentieel voor waardevermeerdering combineert.

Appartement te koop

Indeling appartement

  • Entreehal;
  • Open woonkamer en keuken;
  • Een badkamer;
  • Eén kamer;
  • Terras;
  • Een parkeerplaats.

Vila Nova de Gaia, Porto: Omgeving en ligging van de woning

De locatie onderscheidt zich door de nabijheid van wandel- en fietspaden langs de rivier, evenals de wijk Afurada en het historische gebied met de portwijnkelders. Restaurants, winkels en de toegang tot het historische centrum van Porto via de Dom Luís I-brug liggen op ongeveer 10 minuten loopafstand.

Er zijn ook plannen voor de bouw van een nieuwe brug in het westen, die naar verwachting in 2027 klaar zal zijn en bedoeld is voor metro, voetgangers en fietsers. Deze brug zal de verbinding met het Boavista-gebied, het metronetwerk en de luchthaven versterken.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient IN PROCESS

Energy Certificate : In process

OPO65676 350.000 € Appartement te koop