MEN58291 230.000 € Appartement verkocht

1 Slaapkamer appartement te koop in Es Castell, Balearen

  • Slaapkamers 1
  • Badkamers 1
  • Plattegrond 44m²
  • Perceeloppervlakte 303m²

Te renoveren appartement met tuin te koop in Son Vilar, op een paar minuten van Mahón en de stranden aan de zuidkust van Menorca.

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Tuin
  • Renovatie object
  • Exterior
  • Dubbel glas
  • Plattegrond 44m²

Wat je moet weten over deze appartement

Lucas Fox presenteert dit fraaie appartement op de begane grond met een tuin op een perceel van 303 m², met slechts één buur op de bovenverdieping van het gebouw. ​​Het perceel is diagonaal in tweeën gedeeld, waarbij elke helft toebehoort aan een andere buur.

De privétuin grenst aan de hoofdingang en is momenteel omgeven door een lage muur, maar zou volledig open kunnen worden gemaakt. Er is zelfs de mogelijkheid om een ​​zwembad aan te leggen en dit aan te sluiten op de achterkant van het huis en de keuken.

De woning heeft een bebouwde oppervlakte van 44 m² en is gelijkvloers. Het is er erg licht, omdat elke kamer meerdere ramen heeft die direct zonlicht binnenlaten. De hoofdingang leidt momenteel naar een woon-eetkamer, die op zijn beurt toegang geeft tot een slaapkamer met een en-suite badkamer en de keuken, die uitkomt op een tweede patio. Deze indeling kan volledig naar wens worden aangepast, aangezien het appartement renovatie behoeft.

De locatie is onovertroffen, pal tegenover een kinderspeelplaats in de buurt van Es Castell, Mahón en de zuidelijke stranden.

Zonder twijfel een ideale woning voor permanent wonen of om tijd door te brengen met familie en/of vrienden. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een ​​bezichtiging te regelen.

Appartement verkocht

Indeling appartement

Begane grond

  • Lounge
  • Eetkamer
  • Slaapkamer
  • Badkamer
  • Keuken

In het buitenland

  • Tuin
  • Tuin

Es Castell, Balearen: Omgeving en ligging van de woning

Son Vilar is een woonwijk die behoort tot de gemeente Es Castell op Menorca. Op minder dan 2 kilometer afstand kunt u genieten van prachtige zonsopgangen in de beroemde en charmante vissershaven van Cala Fonts. Hier kunt u de terrassen van de bars, restaurants en ambachtelijke winkeltjes verkennen, die zich in grotten of op straatstalletjes bevinden.

In Son Vilar vind je een apotheek, een klein café, een kringloopwinkel en een klein hotel met 19 kamers.

Mahón is de hoofdstad van het eiland, een ontmoetingsplaats voor zowel de lokale bevolking als toeristen. De terrassen, bars en restaurants komen in de zomer tot leven. Mahón heeft de grootste concentratie aan vrijetijds- en entertainmentmogelijkheden in dit deel van het eiland, met talloze winkels, bars, een bioscoop en een breed scala aan restaurants.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient IN PROCESS

Energy Certificate : In process

MEN58291 230.000 € Appartement verkocht