Exclusief aanbod | Alleen bij Lucas Fox beschikbaar
SSB63019 775.000 € Appartement te koop

Nieuwbouw 3 Slaapkamer appartement te koop in San Sebastián, Basque Country

  • Slaapkamers 3
  • Badkamers 2
  • Plattegrond 108m²

Volledig gerenoveerd appartement in Ategorrieta, inclusief twee parkeerplaatsen, in een rustige woonwijk met uitstekende vervoersverbindingen, ontworpen voor wie op zoek is naar exclusiviteit en maximaal comfort.

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Natuurlijke lichtinval
  • Hoge plafonds
  • Parkeerplaats
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Uitzicht op de stad
  • Open keuken
  • Open haard
  • Nieuwbouw
  • Exterior
  • Dubbel glas
  • Domotica systeem
  • Dichtbij openbaarvervoer
  • Besloten gemeenschap
  • Plattegrond 108m²
  • Constructed area 108m²
  • Liveable area 94m²

Wat je moet weten over deze appartement

Lucas Fox presenteert deze exclusieve, volledig gerenoveerde woning in Ategorrieta, in de wijk Gros, in een rustige woonwijk maar toch verbonden met het stadscentrum. Deze woning van 110 m² is gevestigd in een gebouw met een robuuste betonnen constructie die optimale isolatie garandeert. Het biedt een elegant en functioneel ontwerp met een zuidoriëntatie die de hele dag door natuurlijk licht biedt en luxe details in elke hoek.

De ruime woon-eetkamer, ontworpen met een open keuken, creëert een moderne en gastvrije sfeer die uitnodigt tot interactie en dagelijks genieten. De volledig uitgeruste keuken sluit visueel naadloos aan op de woonkamer en versterkt het gevoel van ruimte en comfort.

De hoofdslaapkamer beschikt over een unieke open haard, die de kamer transformeert tot een warme, intieme oase van luxe. Bovendien zorgen gemotoriseerde zonneschermen en jaloezieën overal voor comfort, zonwering en volledige lichtregeling.

Het gebouw beschikt over een nieuwe lift, een toegankelijke entree op de begane grond en een gemeenschap zonder openstaande lasten, wat gemoedsrust en efficiënt vastgoedbeheer biedt.

Daarnaast zijn er twee parkeerplaatsen op een beveiligde parkeerplaats te koop, een zeer waardevolle extra in de omgeving, voor € 35.000 per stuk.

Exclusief in de verkoop

Deze woning is alleen verkrijgbaar bij Lucas Fox

Appartement te koop

Extra's

  • 2 OPTIONELE GARAGEPLAATSEN

  • GLOEDNIEUW GERENOVEERD

  • EXTERIEUR, ZUIDGERICHT

  • BETONSTRUCTUUR GEBOUW

Indeling appartement

  • Entreehal

  • Grote woon-eetkamer met open keuken

  • Hoofdslaapkamer met en-suite badkamer en open haard

  • Twee extra slaapkamers

  • Twee volledige badkamers

San Sebastián, Basque Country: Omgeving en ligging van de woning

Ategorrieta Avenue, in de wijk Gros, ligt in een zeer geliefde woonwijk in San Sebastián vanwege de gezinsvriendelijke sfeer, de groene ruimtes en de nabijheid van zowel het stadscentrum als het strand van Zurriola.

Het ligt zeer dicht bij de Avenida de Navarra en het nieuwe gebouw van het Basque Culinary Center, dat een belangrijke katalysator zal zijn die ongetwijfeld de hele wijk zal verrijken. De hoofdas van de wijk loopt door het zuidelijke deel en wordt gevormd door een 1,5 km lange laan die bestaat uit een deel van de Avenida de Ategorrieta en een ander deel van de Avenida Alcalde Elósegui. De combinatie van de moderne bouwkenmerken en de nabijheid van de Marrutxipi-ringweg maken dit pand een unieke kans voor wie op zoek is naar kwaliteit van leven, exclusiviteit en efficiënt vervoer in San Sebastián.

Deze woning biedt een ideale balans tussen rust en de nabijheid van voorzieningen, scholen en openbaar vervoer.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient C C

Energy consumption : C
Emissions : C

SSB63019 775.000 € Appartement te koop