TAR66383 419.000 € Villa te koop

4 Slaapkamer villa te koop in Tarragona, Costa Dorada

  • Slaapkamers 4
  • Badkamers 3
  • Plattegrond 264m²
  • Perceeloppervlakte 746m²

Vrijstaande villa in mediterrane stijl met 4 slaapkamers, waaronder een suite met terras, zwembad en tuin, te koop in Poblamar, La Pobla de Montornès.

Belangrijkste eigenschappen villa

  • Zwembad
  • Tuin
  • Terras
  • Garage
  • Natuurlijke lichtinval
  • Parkeerplaats
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Uitzicht
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Panoramisch zicht
  • Open haard
  • Diervriendelijk
  • Chill out area
  • Bijkeuken
  • Barbecue
  • Balkon
  • Alarmsysteem
  • Airconditioning
  • Plattegrond 264m²

Wat je moet weten over deze villa

Lucas Fox Tarragona presenteert deze vrijstaande villa in mediterrane stijl in Poblamar, een rustige woonwijk naast het historische stadje La Pobla de Montornès aan de Costa Dorada. De woning onderscheidt zich door uitzonderlijke privacy, een naadloze overgang tussen binnen- en buitenruimtes en buitenruimtes die ontworpen zijn om optimaal te genieten van het mediterrane klimaat en de bijbehorende levensstijl.

Bij aankomst word je verwelkomd door een goed onderhouden privétuin met volwassen beplanting, onderhoudsvriendelijke grindpaden en rustige zitjes. Een ruime overdekte veranda met bogen en een traditioneel dak verbindt het huis met de tuin, waardoor het ideaal is als eetruimte of ontspanningsplek in de zomer.
Aan de andere kant is het privézwembad, omgeven door een ruim, betegeld terras, een absolute blikvanger, perfect om te zonnebaden en buitenbijeenkomsten te organiseren. Als extra bonus beschikt het pand over een apart zomerhuisje met een keuken, bar en barbecue – een bijzondere plek voor feestjes, familiediners of middagen met vrienden.
Daarnaast beschikt het over een grote, verharde parkeerplaats met een overdekte garage.

Binnen biedt het huis ruime en lichte kamers met grote ramen die direct toegang geven tot de veranda en de tuin. De woon-eetkamer is voorzien van een open haard voor comfort het hele jaar door en biedt tevens directe toegang tot de terrassen. De recent gerenoveerde, aparte keuken heeft een modern design in lichte tinten en is volledig uitgerust voor dagelijks gebruik, inclusief een ontbijthoek. Op de begane grond bevinden zich verder een badkamer, een hal en diverse multifunctionele ruimtes die naar wens kunnen worden ingericht, zoals een kantoor of speelkamer.

Op de bovenverdieping bevindt zich het slaapgedeelte, bestaande uit vier tweepersoonsslaapkamers en twee badkamers, waaronder de hoofdslaapkamer met een eigen badkamer en toegang tot het privéterras met onbelemmerd uitzicht op de omgeving.

Het huis beschikt over een grote bijruimte, zoals een garage of berging, ideaal voor het opbergen van gereedschap, fietsen, sportuitrusting, of die zelfs kan worden omgebouwd tot een werkplaats of slaapkamer.

Poblamar biedt een rustige woonomgeving met gemakkelijke toegang tot Tarragona, belangrijke transportverbindingen en de stranden van de Costa Dorada. Dit maakt het een ideale keuze voor zowel permanente bewoning als vakantiehuizen.

Neem contact op met Lucas Fox Tarragona om een ​​bezichtiging te regelen en deze charmante en ruime woning met uitgebreide buitenruimte in Poblamar, La Pobla de Montornès, zelf te ontdekken.

Villa te koop

Extra's

  • [4] Ruime tweepersoonsslaapkamers

  • [3] Volledige badkamers

  • Hoofdslaapkamer met kleedruimte en toegang tot een privéterras.

  • Open woon-eetkamer met veel natuurlijk licht.

  • Vrijstaande keuken met modern design, volledig uitgerust.

  • Ruime entreehal die de kamers naadloos met elkaar verbindt.

  • Was- en opbergruimte.

  • Privétuin.
  • Veranda met een ontspanningshoek en een eethoek voor de zomer.
  • Zwembad
  • Parkeerplaats met gemakkelijke toegang.
  • Perfecte afwerking, direct te betrekken zonder renovaties.

Indeling villa

Hoofdverdieping

  • Entreehal
  • Verzenden
  • Woon-eetkamer
  • Aparte keuken
  • Badkamer
  • De was
  • Speelkamer/opslag

Bovenverdieping

  • Distributeur
  • 4 tweepersoonsslaapkamers
  • Familiebadkamer
  • Balkon
  • Televisie- en entertainmentzone
  • Studie: werk- en/of oefenruimte

In het buitenland

  • Parkeerplaats
  • Portiek
  • Barbecuehuis
  • Tuin
  • Zwembad

Tarragona Inland, Costa Dorada: Omgeving en ligging van de woning

Deze woning is gelegen in Poblamar, een rustige woonwijk naast het historische stadje La Pobla de Montornès, in het hart van de Costa Daurada.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient IN PROCESS

Energy Certificate : In process

TAR66383 419.000 € Villa te koop