Een uitstekende investeringsmogelijkheid om een 4-sterren boetiekhotel te kopen, volledig gerenoveerd met veel aandacht voor detail met eigen handige parkeerfaciliteiten, gelegen in het hart van het belangrijkste winkel- en toeristengebied van de stad Vigo.
Belangrijkste eigenschappen hotel
- Uitzicht op de bergen
- Terras
- Jacuzzi
- Garage
- Conciërge service
- Lift
- Natuurlijke lichtinval
- Hoge plafonds
- Parkeerplaats
- Zonnepanelen
- Volledig uitgeruste keuken
- Verwarming
- Verhuur licentie
- Uitzicht op de stad
- Service lift
- Rolstoeltoegankelijk
- Panoramisch zicht
- Inbouwkasten
- Gerenoveerd
- Exterior
- Dubbel glas
- Domotica systeem
- Dienstingang
- Dichtbij openbaarvervoer
- Dichtbij internationale scholen
- Chill out area
- Bijkeuken
- Beveiliging
- Berging
- Balkon
- Alarmsysteem
- Airconditioning
- Plattegrond 2.040m²
Wat je moet weten over deze hotel
Lucas Fox presenteert deze uitstekende kans om een exclusief 28-kamer, 4-sterren boetiekhotel te verwerven met een geldige vergunning, gelegen in een van de meest gewilde wijken van de stad Vigo, Pontevedra.
Dit volledig functionele boetiekhotel is onlangs met veel aandacht voor detail gerenoveerd en ligt in de buurt van het nieuwe winkelcentrum en vervoersknooppunt Vialia. Het hotel ligt op slechts enkele minuten van de oude stad, het belangrijkste winkelgebied en de jachthaven.
Het gebouw is in 2015 volledig gerenoveerd, heeft een oppervlakte van 2.100 vierkante meter, verdeeld over zes verdiepingen en beschikt over een eigen parkeergelegenheid.
Op straatniveau leidt de hoofdingang naar een grote receptie, een bar, een lounge en een eetkamer.
Het hotel beschikt over zeventien tweepersoonskamers met één badkamer, zes eenpersoonskamers met één badkamer en vijf "junior" suites met twee badkamers.
Op de tweede verdieping is één van de kamers ingericht voor gasten met beperkte mobiliteit. Op de zesde verdieping beschikken de kamers over een ruim terras.
Het hotel biedt een ruimte voor speciale evenementen en twee terrassen voor algemeen gebruik.
Het gebouw heeft een gunstige ligging, waardoor kamers het grootste deel van de dag van natuurlijk licht kunnen genieten.
De verdiepingen zijn bereikbaar met een moderne lift of trap. Het gebouw beschikt over een extra noodtrap.
De zolderverdieping van het gebouw is voorzien van installaties voor waterverwarming en -behandeling, airconditioning en luchtrecycling. Het verwarmingssysteem maakt gebruik van geforceerde lucht.
Op de begane grond bevindt zich een volledig uitgeruste professionele keuken grenzend aan de eetkamer. Vanuit deze keuken zijn twee ruimtes toegankelijk: één voor algemene opslag en één met watertanks voor menselijke consumptie en het brandpreventiesysteem. Vanuit de receptie is een mezzanine met een locker en kleedkamer bereikbaar.
Het gebouw beschikt over een eigen parkeergelegenheid, verdeeld over twee verdiepingen, met maximaal twaalf parkeerplaatsen.
Dit is een unieke kans om een volledig functioneel hotel te verwerven in een van de snelst groeiende markten op het gebied van toerisme en horeca in de regio.

Extra's
- Bij aankoop van het pand kan een extra parkeergarage worden aangeschaft
Indeling hotel
Begane grond
- Ingang
- Receptieruimte
- Bar en cafetaria
- Eetkamer
- Keuken
Eerste verdieping
- 3 dubbele slaapkamers met een badkamer
- Ruimte voor speciale evenementen en terras voor gemeenschappelijk gebruik
Tweede verdieping
- 4 dubbele slaapkamers met een badkamer
- 1 junior suite met twee badkamers
Derde verdieping
- 3 dubbele slaapkamers met een badkamer
- 2 enkele slaapkamers met een badkamer
- 1 junior suite met twee badkamers
Vierde verdieping
- 3 dubbele slaapkamers met een badkamer
- 2 enkele slaapkamers met een badkamer
- 1 junior suite met twee badkamers
Vijfde verdieping
- 3 dubbele slaapkamers met een badkamer
- 2 enkele slaapkamers met een badkamer
- 1 junior suite met twee badkamers
Zesde verdieping
- 1 slaapkamer met tweepersoonsbed met een badkamer plus terras
- 1 junior suite met twee badkamers plus terras
- Extra terras voor gemeenschappelijk gebruik
Zolder
- Installaties voor water- en luchtbehandeling
- Verwarmings- en airconditioningsystemen
- Mezzanines met opslagruimte
- Watertanks voor menselijke consumptie en brandpreventiesysteem
- Kleedkamers voor personeel
Vigo, Galicia: Omgeving en ligging van de woning
Het hotel ligt dicht bij het nieuwe winkelcentrum Vialia en het bus- en treinstation. Het ligt op een paar minuten lopen van het belangrijkste winkelgebied, de levendige oude stad, de riviermonding en andere belangrijke toeristische attracties. Algemene winkels "El Corte Inglés" aan de Avenida de la Gran Vía is vlakbij.
De belangrijkste snelwegen die Vigo verbinden met andere delen van Galicië en Portugal zijn gemakkelijk te bereiken.
Energie certificaat van de woning
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
Vergelijkbare woningen te koop in Vigo
Niet echt wat u zoekt?