MAD56875 1.640.000 € Villa te koop

Nieuwbouw 5 Slaapkamer villa met 253m² terras te koop in Las Rozas, Madrid

  • Slaapkamers 5
  • Badkamers 6
  • Plattegrond 737m²
  • Perceeloppervlakte 748m²
  • Terras 253m²

Deze woning maakt deel uit van de Villa Licabeto Huizen / Villa's, Las Rozas, Madrid ontwikkeling.
Bekijk details van de ontwikkeling en andere woningen binnen deze ontwikkeling

Huis met 5 slaapkamers in Las Rozas, Villa-Licabeto, met moderne afwerkingen, ruime tuinen, een zwembad en buitenruimtes waar het hele gezin van kan genieten.

Belangrijkste eigenschappen villa

  • Zwembad
  • Tuin
  • Terras
  • Gym
  • Garage
  • Vloerverwarming
  • Zonnepanelen
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Nieuwbouw
  • Plattegrond 737m²
  • Constructed area 737m²
  • Liveable area 627m²

Wat je moet weten over deze villa

Lucas Fox presenteert deze exclusieve nieuwbouwontwikkeling in Las Rozas, met moderne woningen met hoogwaardige afwerkingen en de mogelijkheid om zowel de indeling als de afwerking aan te passen aan de voorkeuren van de koper.

De begane grond beschikt over een ruime woon-/eetkamer die verbonden is met de aparte keuken, wat een ideale sfeer creëert voor familiebijeenkomsten en ontspanning. Vanuit de woonkamer is er toegang tot een privétuin en veranda, waardoor een heerlijke buitenruimte ontstaat om te ontspannen. Deze verdieping beschikt tevens over een tweepersoonsslaapkamer met eigen badkamer, een gastentoilet en een wasruimte, wat zorgt voor extra functionaliteit en comfort.

Op de eerste verdieping bevinden zich vier ruime tweepersoonsslaapkamers. De tweepersoonsslaapkamers hebben een eigen badkamer, wat comfort en privacy biedt aan alle gezinsleden.

De overdekte verdieping biedt een ruim terras, waar u heerlijk kunt ontspannen en genieten van het uitzicht.

In de kelder bevindt zich naast een berging ook een recreatieruimte, die de bewoners de mogelijkheid biedt deze ruimte naar eigen wens in te richten.

Villa Licabeto is de ideale plek om te wonen in kwaliteit, comfort en harmonie met de natuur, en toch op slechts enkele minuten van Madrid.

Tegen een meerprijs bieden wij de mogelijkheid om de woning uit te breiden.

Voor meer informatie kunt u gerust contact met ons opnemen.

Villa te koop

Indeling villa

Kelderverdieping

  • Opslagruimte
  • Recreatiegebied

Begane grond

  • Gratis toilet
  • Tweepersoonsslaapkamer met eigen badkamer
  • Grote woon-eetkamer
  • Onafhankelijke keuken
  • De was
  • Garage
  • Portiek
  • Privétuin

Eerste verdieping

  • Twee tweepersoonsslaapkamers met eigen badkamer en kleedkamer
  • Twee eenpersoonskamers met eigen badkamer

Overdekte plant

  • Zonneterras

Las Rozas, Madrid: Omgeving en ligging van de woning

Residencial Atenas ligt in Las Rozas, een van de meest exclusieve gemeenten in de regio Madrid, bekend om zijn uitstekende levenskwaliteit, grote groene zones en uitstekende voorzieningen. Deze locatie ligt op slechts 20 minuten van Madrid en biedt gemakkelijke toegang tot belangrijke snelwegen zoals de M-50 en de A6. Het is de perfecte plek voor wie wil genieten van de rust en de natuur zonder de stad te verlaten. Las Rozas heeft een grote verscheidenheid aan winkelcentra, restaurants, scholen en recreatiegebieden. Het is dan ook een ideale plek om met het hele gezin te wonen en te genieten van het beste dat het leven in Madrid te bieden heeft.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient A A

Energy consumption : A
Emissions : A

MAD56875 1.640.000 € Villa te koop