MAD62607 949.000 € Appartement te koop

Excellent 2 Slaapkamer appartement te koop in Trafalgar, Madrid

  • Slaapkamers 2
  • Badkamers 2
  • Plattegrond 111m²

Nieuw gerenoveerd appartement met 2 slaapkamers en optionele parkeerplaats voor bewoners (PAR) te koop in Trafalgar, Madrid.

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Lift
  • Natuurlijke lichtinval
  • Hoge plafonds
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Open keuken
  • Inbouwkasten
  • Gerenoveerd
  • Dubbel glas
  • Domotica systeem
  • Berging
  • Airconditioning
  • Plattegrond 111m²
  • Constructed area 111m²
  • Liveable area 111m²

Wat je moet weten over deze appartement

Lucas Fox presenteert dit luxe, volledig gerenoveerde en gloednieuwe appartement, ontworpen door een prestigieus architectenbureau dat elk detail zorgvuldig heeft samengesteld om een unieke ruimte te bieden in een van de meest gewilde wijken van Madrid, Trafalgar.

Het beschikt over twee ruime slaapkamers met eigen badkamers, afgewerkt met hoogwaardige materialen. De hoofdslaapkamer beschikt over een grote inloopkast. De woonkamer bestaat uit een ruime en lichte buitenwoon-/eetkamer met open haard en een geïntegreerde designkeuken met ultramoderne apparatuur, waaronder een wijnkelder.

Het hele huis valt op door de royale opbergruimte. Alle kamers zijn voorzien van airconditioning voor maximaal comfort het hele jaar door.

Een uniek pand, gerenoveerd volgens de hoogste normen, dat elegantie, exclusiviteit en functionaliteit combineert in het hart van Chamberí, in de prestigieuze wijk Almagro.

Appartement te koop

Extra's

  • Hervormd
  • Binnen
  • Centrale airconditioning
  • Centrale verwarming
  • Optionele parkeergelegenheid voor bewoners

Indeling appartement

  • Woon-eetkamer
  • Open keuken
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Opslagruimte

Trafalgar, Madrid: Omgeving en ligging van de woning

Dit appartement ligt aan de straat Santa Engracia, in het hart van Chamberí, op een toplocatie, op slechts een paar meter van het Plaza de Alonso Martínez en zeer dicht bij de wijk Justicia, bekend om zijn gevarieerde culturele en culinaire aanbod.

Er zijn ook uitstekende vervoersverbindingen dankzij de metrostations Alonso Martínez (L4, L5, L10) en Bilbao (L1, L4), vanwaar u gemakkelijk overal in de stad kunt komen.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient 49 233

Energy consumption E : 233kWh/m²/year
Emissions E : 49kg CO₂/m²/year

MAD62607 949.000 € Appartement te koop