Fantastisch gerenoveerd appartement met 3 slaapkamers en eigen badkamer te koop in Cortes, Madrid.
Belangrijkste eigenschappen appartement
- Conciërge service
- Lift
- Natuurlijke lichtinval
- Monumentale details
- Klassieke bouwstijl
- Houten vloeren
- Volledig uitgeruste keuken
- Verwarming
- Rolstoeltoegankelijk
- Inbouwkasten
- Exterior
- Dubbel glas
- Dichtbij openbaarvervoer
- Berging
- Balkon
- Airconditioning
- Plattegrond 228m²
- Constructed area 228m²
- Liveable area 212m²
- Constructed with common area 228m²
Wat je moet weten over deze appartement
Lucas Fox presenteert dit exclusieve appartement aan de buitenkant van een klassiek gebouw met portier en lift, in het hart van de Literaire Wijk, een van de meest iconische en gewilde buurten van Madrid.
De woning beschikt over balkons en is op het westen georiënteerd. Het biedt een ruime woon- en eetkamer, ideaal voor zowel dagelijks gebruik als sociale bijeenkomsten, en een volledig uitgeruste keuken met Asko-apparatuur, evenals een handige aparte wasruimte. Het slaapgedeelte bestaat uit drie slaapkamers, elk met een eigen badkamer, en een extra gastenbadkamer.
De woning beschikt over uitstekende voorzieningen, waaronder vloerverwarming, airconditioning en individuele verwarming op aardgas. Er is tevens een berging aanwezig.
De woning is gelegen in de wijk Cortes, op een steenworp afstand van CaixaForum Madrid en op een paar minuten lopen van het Prado Museum en de Koninklijke Botanische Tuin, midden in het centrum van Madrid.
Een uitzonderlijke kans voor wie op zoek is naar een hoogwaardig pand in een ongeëvenaarde historische en culturele omgeving.
In overeenstemming met de informatieverplichtingen zoals vastgelegd in Wet 10/2025 inzake klantenservice en transparantie, wordt hierbij vermeld dat notaris- en registratiekosten, alsmede de overdrachtsbelasting van de autonome regio waar het onroerend goed is gelegen, niet in de prijs zijn inbegrepen.
Extra's
- Doelman
- Lift
- Klassiek gebouw
- In het buitenland
- Balkons
- Asko huishoudelijke apparaten
- Vloerverwarming
- Airconditioning
- Individuele verwarming: aardgas
- Opslagruimte
- Westelijk georiënteerd
Indeling appartement
- 3 slaapkamers met eigen badkamers
- Gastenbadkamer
- Volledig ingerichte keuken
- Ruime woon-eetkamer
- De was
Cortes / Huertas, Madrid: Omgeving en ligging van de woning
Deze woning is gelegen in de Barrio de las Letras, ook wel bekend als Cortes, een van de meest unieke en prestigieuze wijken van Madrid. Deze historische enclave, nauw verbonden met de Gouden Eeuw en het culturele leven van de stad, is uitgegroeid tot een van de meest gewilde gebieden in het hart van de stad.
De wijk kenmerkt zich door een elegante sfeer, met geplaveide straten, klassieke gevels en statige gebouwen, en biedt tevens een zorgvuldig samengestelde selectie van toprestaurants, kunstgaleries, boetiekhotels en hoogwaardige culturele instellingen.
De locatie is simpelweg onovertroffen. Op slechts een paar minuten loopafstand bevindt zich het belangrijkste culturele centrum van de hoofdstad, met internationale bezienswaardigheden zoals het Prado Museum, de Koninklijke Botanische Tuin en CaixaForum Madrid, evenals de Paseo del Prado en het Retiro Park.
De Literaire Wijk biedt bovendien alle nodige voorzieningen voor een comfortabele en exclusieve levensstijl: uitstekende vervoersverbindingen, lokale winkels, traditionele markten, scholen, groene zones en een breed scala aan culturele evenementen gedurende het hele jaar. Dit alles zonder afbreuk te doen aan de privacy en het residentiële karakter die het tot een oase van rust in het historische centrum maken.
De keuze voor dit gebied betekent kiezen voor een verfijnde levensstijl, met culturele en recreatieve activiteiten en alle voorzieningen, perfect zowel als hoofdverblijfplaats als waardevolle investering in een van de meest iconische en stabiele buurten van de Madrileense vastgoedmarkt.
Energie certificaat van de woning
Energy consumption E : 216.2kWh/m²/year
Emissions E : 36.6kg CO₂/m²/year
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
Vergelijkbare woningen te koop in Madrid Stad
Niet echt wat u zoekt?






































































































































































