Uitstekend gerenoveerd appartement van 143 m², met 3 slaapkamers en 2 badkamers, te koop in Palacio, in de gemeente Madrid.
Belangrijkste eigenschappen appartement
- Lift
- Natuurlijke lichtinval
- Houten vloeren
- Verwarming
- Open keuken
- Exterior
- Alarmsysteem
- Airconditioning
- Plattegrond 143m²
- Constructed area 143m²
- Liveable area 140m²
- Constructed with common area 140m²
Wat je moet weten over deze appartement
Exclusief appartement te koop in Palacio, binnen de stadsgrenzen van Madrid, gelegen in een van de meest gewilde wijken. De woning bevindt zich in een omgeving die historisch karakter combineert met de nabijheid van voorzieningen, culturele attracties en uitstekende vervoersverbindingen, waardoor het een bijzonder aantrekkelijke kans is, zowel als hoofdverblijfplaats als investering.
De woning heeft een bebouwde oppervlakte van 143 m² en een kadastrale oppervlakte van 125 m², verdeeld over 3 slaapkamers en 2 badkamers. Het ontwerp is gericht op optimale functionaliteit en biedt een evenwichtige indeling en ruime, goed met elkaar verbonden kamers.
De woning is gerenoveerd en biedt een moderne woonmogelijkheid op een toplocatie in het hart van Madrid. De royale afmetingen en indeling zorgen voor veel comfort en veelzijdigheid. De beschreven kenmerken kunnen onder voorbehoud van verificatie zijn.
De verkoopprijs bedraagt € 1.100.000, exclusief belastingen.
Toepasselijke belastingen (ITP/IVA/AJD), evenals notariskosten, registratiekosten en andere kosten die verband houden met de verkoop, zijn niet inbegrepen in de prijs en zijn voor rekening van de koper.
Aangeboden door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, SL met CIF B64125438), die optreedt als vastgoedmakelaar.
De verstrekte informatie is uitsluitend bedoeld ter informatie, gebaseerd op gegevens van de eigenaar van het pand, en kan aan verandering onderhevig zijn. Het vormt geen bindend aanbod.
Extra's
- 143 m² bebouwd
- 125 m² geregistreerd oppervlak
- 3 slaapkamers
- 2 badkamers
- Eerste verdieping
- Hervormd
- Locatie in het paleis
- Open keuken
- Natuurlijk licht
- In het buitenland
Indeling appartement
- Woon-eetkamer
- Keuken
- 3 slaapkamers
- 2 badkamers
Palacio, Madrid: Omgeving en ligging van de woning
De woning is gelegen in Palacio, in de wijk Centro, een van de meest historisch en cultureel belangrijke gebieden van Madrid. De omgeving biedt een ruime keuze aan restaurants, winkels en diensten, evenals uitstekende openbaarvervoersverbindingen. Dankzij de ligging bevindt u zich op korte afstand van het Koninklijk Paleis, Plaza Mayor, Habsburg Madrid en Madrid Río.
Energie certificaat van de woning
Energy consumption E : 271kWh/m²/year
Emissions E : 46kg CO₂/m²/year
Aangeboden door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, S.L., met BTW-nummer B64125438), optredend als makelaar.
De verstrekte informatie is louter informatief, gebaseerd op gegevens die door de eigenaar zijn verstrekt, en kan aan wijzigingen onderhevig zijn. Deze informatie vormt geen bindend aanbod.
Vergelijkbare woningen te koop in Madrid Stad
Niet echt wat u zoekt?


























































































































































