Exclusief aanbod | Alleen bij Lucas Fox beschikbaar
MAD68607 735.000 € Appartement te koop

2 Slaapkamer appartement te koop in Retiro, Madrid

  • Slaapkamers 2
  • Badkamers 2
  • Plattegrond 146m²

Exclusief appartement met 2 slaapkamers te koop in Pacífico, Madrid.

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Lift
  • Natuurlijke lichtinval
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Open keuken
  • Exterior
  • Airconditioning
  • Plattegrond 146m²
  • Constructed area 146m²

Wat je moet weten over deze appartement

In de gevestigde wijk Retiro biedt dit unieke en ruime designappartement in loftstijl, met een gebruiksvergunning, veelzijdige mogelijkheden in een van de meest veelbelovende gebieden van de hoofdstad.

Het huis beschikt over 146 vierkante meter woonruimte verdeeld over drie verdiepingen, en spectaculaire plafonds tot wel 4 meter hoog, die het gevoel van ruimte versterken. De ligging op het oosten zorgt voor veel natuurlijk licht en benadrukt de architectuur van het interieur.

De woning beschikt over twee slaapkamers, waaronder een master suite met een kleedkamer, en twee badkamers. Dankzij de indeling over meerdere verdiepingen kunnen de ruimtes op natuurlijke wijze van elkaar worden gescheiden om aparte zones te creëren voor ontspanning, werk en sociale contacten.

De woning is in goede staat en direct te betrekken, hoewel er nog ruimte is voor een persoonlijker interieurontwerp. De woning beschikt over airconditioning (split-units) en warm water via een elektrische boiler.

Dankzij het unieke karakter en de indeling is het een ideale keuze, zowel als hoofdverblijf als voor wie een hybride thuiskantoor zoekt, of zelfs als investering met een hoog potentieel rendement. Neem contact met ons op voor meer informatie.

Exclusief in de verkoop

Deze woning is alleen verkrijgbaar bij Lucas Fox

Appartement te koop

Indeling appartement

  • Ingang
  • Woon-eetkamer
  • Keuken
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Kantoor

Ibiza, Madrid: Omgeving en ligging van de woning

De wijk Retiro in Madrid is een van de meest strategische en gewilde woonwijken van de hoofdstad. Het biedt een hoge levenskwaliteit en is, dankzij de grote vraag, een van de aantrekkelijkste opties voor zowel kopers als investeerders.

Het belangrijkste onderscheidende kenmerk is de nabijheid van het Retiro Park, een van de meest iconische groene zones van de stad, dat fungeert als een ware stadslong en een onderscheidende waarde toevoegt aan alle panden in de omgeving.

Retiro kenmerkt zich door een gevarieerde architectuur die klassieke landgoederen, representatieve gebouwen en hoogwaardig gerenoveerde woningen combineert met een uitstekend aanbod aan voorzieningen, lokale winkels en toonaangevende onderwijs- en gezondheidscentra.

Bovendien geniet het een bevoorrechte locatie, met directe toegang tot belangrijke gebieden zoals de Paseo del Prado, station Atocha en het historische centrum, en uitstekende openbaar- en particuliere vervoersverbindingen.

Wijken zoals Ibiza, Jerónimos en Pacífico hebben de afgelopen jaren een sterke vraag gekend, zowel nationaal als internationaal, wat de markt van de wijk heeft versterkt en een hoog potentieel voor waardevermeerdering biedt.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient IN PROCESS

Energy Certificate : In process

MAD68607 735.000 € Appartement te koop