Hoekappartement met 5 slaapkamers en 14 balkons aan de straatkant te koop in Jerónimos, Madrid.
Belangrijkste eigenschappen appartement
- Conciërge service
- Volledig uitgeruste keuken
- Inbouwkasten
- Dubbel glas
- Domotica systeem
- Airconditioning
- Plattegrond 471m²
- Constructed area 471m²
- Constructed with common area 471m²
Wat je moet weten over deze appartement
Lucas Fox presenteert dit uitzonderlijke appartement te koop in de statige wijk Jerónimos in Madrid. Het ligt op een toplocatie, volledig omringd door iconische bezienswaardigheden zoals het Retiro Park, het Prado Museum, de Botanische Tuin en de Jerónimos-kerk.
Dit appartement bevindt zich op de begane grond van een representatief gebouw uit het begin van de 20e eeuw, met een indrukwekkende plafondhoogte van 3,70 meter en 14 balkons met uitzicht op de straat. Het is geheel gerenoveerd qua ontwerp.
Het heeft een oppervlakte van 471 m². De woonkamer bestaat uit twee ruime leefruimtes, een grote eetkamer, een apart kantoorgedeelte, een zit-/tv-hoek en een halfgeïntegreerde keuken. Het nachtgedeelte beschikt over vijf slaapkamers, elk met een eigen badkamer. Het hoofdappartement is ruim 80 m² groot en beschikt over twee balkons, een zithoek op de hoek met uitzicht op het Retiro Park, twee kleedkamers en een buitenbadkamer. De woning beschikt over een gastentoilet, wasruimte en berging.
Het gloednieuwe huis is volledig gemeubileerd en beschikt over hoogwaardige apparatuur. De badkamers, keuken en natuurlijke eikenhouten vloer werden geleverd door de Porcelanosa Group. Het appartement beschikt over centrale airconditioning (warm en koud) en centrale verwarming.
Dankzij de uitstekende indeling, de geweldige locatie en de superieure kwaliteit is dit pand een unieke kans.
Extra's
- Hervormd
- Gemeubileerd
- In het buitenland
- Airconditioning
- Keeper
Indeling appartement
- 2 grote loungeruimtes
- Eetkamer
- Verzenden
- Woon- of televisieruimte
- Semi-geïntegreerde keuken
- 5 slaapkamers met eigen badkamers
- Gratis toilet
- De was
- Opslagruimte
Jerónimos, Madrid: Omgeving en ligging van de woning
Deze woning bevindt zich in een gebouw met een klassieke gevel en een representatieve ingang vlak bij het Retiro Park, de ideale plek om te genieten van activiteiten en wandelingen midden in de natuur. Het ligt vlakbij andere iconische bezienswaardigheden van de stad, zoals het Prado Museum, de Botanische Tuin, de Jerónimos-kerk en de Puerta de Alcalá.
Energie certificaat van de woning
Energy consumption E : 157kWh/m²/year
Emissions E : 33kg CO₂/m²/year
Vergelijkbare woningen te koop in Madrid Stad
Niet echt wat u zoekt?

























































































































































































