Volledig gerenoveerd appartement van 217 m² in de wijk Salamanca.
Belangrijkste eigenschappen appartement
- Conciërge service
- Lift
- Natuurlijke lichtinval
- Verwarming
- Airconditioning
- Plattegrond 217m²
- Liveable area 199m²
Wat je moet weten over deze appartement
Exclusief pand te koop in Goya, binnen de stadsgrenzen van Madrid, gelegen in een van de meest prestigieuze en gewilde wijken van het district Salamanca. Het pand bevindt zich in een gevestigde stedelijke omgeving met uitstekende vervoersverbindingen en toegang tot voorzieningen, winkels en restaurants, waardoor het een bijzonder aantrekkelijke optie is, zowel als permanente woning als investering.
De woning heeft een bebouwde oppervlakte van 217 m² (waarvan 199 m² bruikbare oppervlakte bij benadering), verdeeld over 3 slaapkamers en 1 badkamer. De indeling zorgt voor een functionele indeling en voldoende natuurlijk licht, met ruime en goed verbonden kamers.
De woning verkeert in goede staat en is direct klaar voor gebruik. De beschreven kenmerken kunnen onder voorbehoud van verificatie zijn.
Energieklasse: [D].
Het beschikt over gemeenschappelijke ruimtes, waarbij de bijbehorende elementen afzonderlijk worden beschreven, wat de waarde van het geheel verhoogt.
De vraagprijs is € 2.950.000.
De toepasselijke belastingen (ITP/AJD), evenals notariskosten, registratiekosten en andere kosten die verband houden met de verkoop, zijn niet in de prijs inbegrepen.
De totale kosten van de overname kunnen variëren afhankelijk van het profiel van de koper en de voorwaarden van de transactie, en kunnen op verzoek van de geïnteresseerde partij nader worden toegelicht.
Aangeboden door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, SL met CIF B64125438), die optreedt als vastgoedmakelaar.
De verstrekte informatie is uitsluitend bedoeld ter informatie, gebaseerd op gegevens van de eigenaar van het pand, en kan aan verandering onderhevig zijn. Het vormt geen bindend aanbod.
Indeling appartement
- 3 slaapkamers
- 3+1 badkamers
- Open keuken
- Woon-eetkamer
Goya, Madrid: Omgeving en ligging van de woning
Dit appartement is gelegen in de chique en iconische wijk Goya, in het prestigieuze district Salamanca van Madrid. De brede lanen, zoals Paseo de Recoletos en Calle de Serrano, zijn bezaaid met elegante designerboetieks, gastronomische restaurants en charmante cafés.
Ondanks dat Goya een levendige buurt is, biedt het ook rustige plekjes waar je even kunt ontsnappen aan de drukte van de stad, zoals het Retiro Park en Quinta de la Fuente del Berro.
Dankzij het uitstekende openbaarvervoersnetwerk is de wijk een ideale uitvalsbasis om de stad te verkennen. De metrostations Goya, Retiro en Colón liggen allemaal op loopafstand en diverse buslijnen verbinden de wijk met de rest van Madrid.
Goya biedt een bevoorrechte levensstijl. De wijk heeft een ongeëvenaard cultureel aanbod, met musea van wereldklasse zoals het Prado en het Thyssen-Bornemisza Museum op loopafstand. Bovendien biedt de buurt theaters, bioscopen en concertzalen voor elke smaak.
Energie certificaat van de woning
Energy consumption D : 137kWh/m²/year
Emissions D : 29kg CO₂/m²/year
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
Vergelijkbare woningen te koop in Madrid Stad
Niet echt wat u zoekt?




























































































































































