Exclusief appartement van 153 m² met 3 slaapkamers en 3 badkamers, volledig gerenoveerd en gloednieuw, gelegen op de tweede verdieping met een oostelijke oriëntatie en een balkon met uitzicht op een rustige, met bomen omzoomde straat. Gelegen in een klassiek gebouw uit de jaren 1920.
Belangrijkste eigenschappen appartement
- Lift
- Verwarming
- Uitzicht op de stad
- Open keuken
- Exterior
- Dichtbij openbaarvervoer
- Balkon
- Alarmsysteem
- Airconditioning
- Plattegrond 153m²
- Constructed area 153m²
Wat je moet weten over deze appartement
Exclusief appartement te koop in Goya, binnen de stadsgrenzen van Madrid, gelegen in een van de meest gewilde wijken van de regio Salamanca. De woning bevindt zich in een omgeving die elegantie, uitstekende vervoersverbindingen, een breed scala aan winkels en restaurants en alle nodige voorzieningen voor het dagelijks leven combineert, waardoor het een bijzonder aantrekkelijke kans is, zowel als hoofdverblijfplaats als investering.
De woning heeft een bebouwde oppervlakte van 153 m² (bruikbare oppervlakte in afwachting van verificatie), deze oppervlaktes zijn bij benadering, verdeeld over 3 slaapkamers en 3 badkamers. Het ontwerp is gericht op optimale functionaliteit en de instroom van natuurlijk licht, met een evenwichtige indeling, een ruime woonkamer met een geïntegreerde woon-eetkamer en keuken, en royale, goed met elkaar verbonden ruimtes.
De woning onderscheidt zich door het balkon aan de buitenkant, de ligging op het oosten, de volledig gerenoveerde, hoogwaardige afwerking en het zorgvuldige interieurontwerp, die allemaal bijdragen aan een hoog niveau van comfort en levenskwaliteit. De woning is in uitstekende staat, volledig gerenoveerd en direct te betrekken. De beschreven kenmerken kunnen onder voorbehoud van verificatie zijn.
Energieklasse: D
Het omvat een portier-/conciërgeservice, centrale verwarming en een klassiek gebouw uit 1920, elementen die de waarde van het geheel aanzienlijk verhogen.
Verkoopprijs: € 2.250.000, exclusief belastingen.
Toepasselijke belastingen (ITP/IVA/AJD), evenals notariskosten, registratiekosten en andere kosten die verband houden met de verkoop, zijn niet inbegrepen in de prijs en zijn voor rekening van de koper.
De verstrekte informatie is uitsluitend bedoeld ter informatie, gebaseerd op gegevens van de eigenaar van het pand, en kan aan verandering onderhevig zijn. Het vormt geen bindend aanbod.
Extra's
- 153 m² bebouwd
- Buitenzijde van de 2e verdieping
- 3 slaapkamers
- 3 complete badkamers
- 2 slaapkamers met eigen badkamer
- Buitenbalkon
- Oriëntatie op het oosten
- Volledig gerenoveerd en direct klaar voor gebruik.
- Geïntegreerde keuken met kookeiland
- Wasruimte
- Klassieke landgoed uit de jaren 1920
- Portier-/conciërgeservice
- Centrale verwarming
Indeling appartement
- Ontvanger
- Woon-eetkamer
- Open keuken met kookeiland
- Wasruimte
- Hoofdslaapkamer met eigen badkamer
- Tweede slaapkamer met eigen badkamer
- Derde slaapkamer
- Derde complete badkamer
- Buitenbalkon
Goya, Madrid: Omgeving en ligging van de woning
Deze woning is gelegen in de exclusieve wijk Goya, in het district Salamanca, en bevindt zich in een van de meest gewilde woon- en winkelgebieden van Madrid. De omgeving biedt een uitstekende selectie aan winkels, restaurants, scholen, diensten en recreatiemogelijkheden, evenals uitstekende vervoersverbindingen via de metrostations Goya en Lista, diverse buslijnen en snelle toegang tot de belangrijkste verkeersaders van de stad – dit alles in een gevestigde en prestigieuze buurt.
Energie certificaat van de woning
Energy consumption E : 267kWh/m²/year
Emissions E : 69kg CO₂/m²/year
Aangeboden door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, S.L., met BTW-nummer B64125438), optredend als makelaar.
De verstrekte informatie is louter informatief, gebaseerd op gegevens die door de eigenaar zijn verstrekt, en kan aan wijzigingen onderhevig zijn. Deze informatie vormt geen bindend aanbod.
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
Vergelijkbare woningen te koop in Madrid Stad
Niet echt wat u zoekt?


































































































































































































