Gerenoveerd appartement in uitstekende staat, 154 m² in Goya, Madrid. Beschikt over 3 slaapkamers, 3 badkamers, een open keuken en een terras van 23 m² met uitzicht over de stad. Inclusief airconditioning en verwarming.
Belangrijkste eigenschappen appartement
- Terras
- Lift
- Natuurlijke lichtinval
- Houten vloeren
- Verwarming
- Uitzicht op de stad
- Uitzicht
- Open keuken
- Gerenoveerd
- Dichtbij openbaarvervoer
- Bijkeuken
- Airconditioning
- Plattegrond 154m²
- Constructed area 154m²
- Liveable area 150m²
Wat je moet weten over deze appartement
Dils Lucas Fox presenteert dit prachtige, volledig gerenoveerde appartement aan de buitenkant in de wijk Goya, in het district Salamanca, een van de meest gevestigde en gewilde buurten van Madrid. De wijk biedt een breed scala aan winkels, restaurants en diensten, evenals uitstekende verbindingen met de rest van de stad.
Het huis, gelegen in een gebouw uit 1914, valt op door zijn eigentijdse ontwerp en doordachte indeling, met functionele, uitnodigende ruimtes vol karakter.
De woning heeft een bebouwde oppervlakte van 154 m², verdeeld over drie slaapkamers en drie complete badkamers. Het huis beschikt over een ruime woon-eetkamer en open keuken, evenals een terras en een praktische wasruimte.
Het appartement bevindt zich op de zevende verdieping en beschikt over een berging, centrale verwarming en airconditioning. De woning wordt volledig gemeubileerd opgeleverd en is direct klaar om in te trekken, ideaal voor wie op zoek is naar een designwoning zonder dat er verbouwingen of extra apparatuur nodig zijn.
Een uitstekende kans voor wie op zoek is naar een comfortabele, gerenoveerde en smaakvol ingerichte woning in de wijk Goya, een van de meest gevestigde buurten van het district Salamanca, met een breed scala aan winkels en restaurants, vlakbij het Retiro-park en met uitstekende verbindingen naar de rest van Madrid.
Verkoopprijs: € 2.350.000 (exclusief belastingen). Toepasselijke belastingen (ITP of AJD, afhankelijk van het geval), evenals notaris-, registratie- en alle andere kosten die voortvloeien uit de verkoop, zijn niet inbegrepen in de prijs en komen voor rekening van de koper.
Extra's
- Volledig gerenoveerd
- Terras
- Woon-eetkamer
- Open keuken
- Opslagruimte
- Verwarming
- Kanaalairconditioning
- Volledig gemeubileerd
- Zevende verdieping
- Gelegen in Goya, district Salamanca
Indeling appartement
- Ruime sociale ruimte met woon-eetkamer
- Open keuken
- Drie slaapkamers
- Drie complete badkamers
- Terras
- Wasruimte
Goya, Madrid: Omgeving en ligging van de woning
De woning is gelegen in de prestigieuze wijk Salamanca, in de iconische buurt Goya. Deze elegante en goed geplande wijk herbergt luxe winkels, exclusieve modeboetieken en talloze bars en restaurants. Goya staat bekend om zijn hoogwaardige woningen met moderne voorzieningen en uitstekende openbaarvervoersverbindingen.
Tot de hoogtepunten van de wijk behoren het WiZink Center, waar concerten en sportevenementen plaatsvinden, en de Koninklijke Munt met zijn museum. De nabijheid van Plaza de Colón, de stierenarena Las Ventas en Paseo de la Castellana draagt bij aan de aantrekkelijkheid van de locatie. Bovendien ligt het dicht bij El Retiro Park, een groene ruimte voor buitenactiviteiten.
Goya is een veilige buurt met goede beveiliging en een laag criminaliteitscijfer. De nabijheid van culturele bezienswaardigheden zoals het Prado Museum en het Reina Sofía Museum, evenals theaters, bioscopen en winkelcentra, biedt een breed scala aan entertainmentmogelijkheden. Kortom, wonen in Goya biedt comfort, een hoge levenskwaliteit en een strategische locatie in Madrid.
Energie certificaat van de woning
Energy consumption E : 216kWh/m²/year
Emissions E : 45kg CO₂/m²/year
Aangeboden door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, S.L., met BTW-nummer B64125438), optredend als makelaar.
De verstrekte informatie is louter informatief, gebaseerd op gegevens die door de eigenaar zijn verstrekt, en kan aan wijzigingen onderhevig zijn. Deze informatie vormt geen bindend aanbod.
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
Vergelijkbare woningen te koop in Madrid Stad
Niet echt wat u zoekt?




















































































































































































































