Elegant designappartement van 65 m², volledig gerenoveerd, met 2 slaapkamers en 1 badkamer, te koop in de wijk Lista, in het district Salamanca, Madrid.
Belangrijkste eigenschappen appartement
- Conciërge service
- Lift
- Uitzicht
- Airconditioning
- Plattegrond 65m²
- Constructed area 46m²
- Liveable area 40m²
Wat je moet weten over deze appartement
Lucas Fox presenteert dit appartement aan de Juan Bravostraat, in de prestigieuze wijk Lista, in het district Salamanca, een van de meest gevestigde en gewilde woonwijken van Madrid.
Het appartement bevindt zich op de begane grond en heeft een oppervlakte van 65 m². Het is volledig gerenoveerd volgens een architectuur- en designplan van studio Arctempus en biedt een eigentijdse en functionele stijl. Het appartement beschikt over twee tweepersoonsslaapkamers, een complete badkamer en een comfortabele woonruimte met een zitgedeelte en een volledig uitgeruste keuken.
Het appartement is voorzien van een elektrische boiler voor de verwarming en een split-systeem airconditioning, wat het hele jaar door comfort garandeert. Het gebouw biedt een conciërgeservice, wat extra gemak en veiligheid biedt.
Dankzij de zorgvuldige renovatie, de efficiënte indeling en de ligging in de wijk Salamanca, biedt dit pand een uitstekende kans, zowel als permanente woning als investering.
Indeling appartement
1 badkamer
2 slaapkamers
Lounge
Keuken
Lista, Madrid: Omgeving en ligging van de woning
Lista is een van de wijken die samen het traditionele district Salamanca vormen, waarvan de oorsprong teruggaat tot de 19e eeuw, ten tijde van het bewind van Isabella II. Het was de markies van Salamanca die opdracht gaf tot de bouw van dit complex van gebouwen, bedoeld als residenties voor de aristocratie en de bourgeoisie van Madrid. Om die reden beschikken de wijken waaruit het district bestaat over een grote architectonische schoonheid, met name in de gevels van de gebouwen.
De wijk kenmerkt zich door gebouwen met ruime opritten voor koetsen, binnenplaatsen en sierlijke balkons. Prominente figuren uit de Spaanse politiek en het bedrijfsleven kiezen vaak voor dit soort buurten als woonplaats. Tegenwoordig staat de wijk bekend als een centrum voor de nieuwste mode en luxe.
Naast de fantastische wandelmogelijkheden door de straten, biedt de wijk Salamanca een breed scala aan musea. Enkele voorbeelden zijn het Nationaal Archeologisch Museum, het Galdiano Museum, de Juan Marcha Stichting en het Sportpaleis.
Hoewel de wijk Salamanca de naam draagt van zijn promotor, José María de Salamanca y Mayol, met de Plaza del Marqués de Salamanca als centrale as, valt de aandacht ongetwijfeld altijd op de schoonheid van de Puerta de Alcalá, het park El Retiro of de Paseo de Recoletos.
De wijk Salamanca staat synoniem voor luxe en herbergt de meest bekende merken, exclusieve restaurants en unieke winkels.
Energie certificaat van de woning
Energy consumption E : 225kWh/m²/year
Emissions E : 59kg CO₂/m²/year
Vergelijkbare woningen te koop in Madrid Stad
Niet echt wat u zoekt?





























































































































































