Prachtig, onlangs gerenoveerd appartement in het hart van de wijk Recoletos in Madrid.
Belangrijkste eigenschappen appartement
- Terras
- Lift
- Natuurlijke lichtinval
- Volledig uitgeruste keuken
- Verwarming
- Uitzicht
- Exterior
- Airconditioning
- Plattegrond 208m²
- Constructed area 196m²
Wat je moet weten over deze appartement
Lucas Fox presenteert dit lichte en verfijnde appartement in het hart van Lagasca Street, dat ruimte, comfort en modern design combineert. De woning beschikt over drie slaapkamers met eigen badkamer, elk met een eigen badkamer, voor optimale privacy en comfort. Er is ook een gastentoilet, ideaal voor gasten.
De woonkamer is verdeeld in een ruime woonkamer met open keuken, waar natuurlijk licht en hoogwaardige afwerking een gastvrije en functionele sfeer creëren. Een aparte wasruimte zorgt voor praktische voorzieningen zonder dat dit ten koste gaat van de leefruimte.
Het appartement beschikt over een terras van 10 m², ideaal om te genieten van het buitenleven in een bevoorrechte stedelijke omgeving.
Een exclusief huis in een van de meest iconische straten van Madrid, ideaal voor wie op zoek is naar kwaliteit, locatie en stijl.
Extra's
- Oostelijke oriëntatie
- moderne gevel
- 3 meter hoge plafonds
- Keeper
Indeling appartement
- 3 slaapkamers
- 4 badkamers
- Woon-eetkamer
- Keuken
- 10 m² terras
Recoletos, Madrid: Omgeving en ligging van de woning
Dit huis is gelegen in Recoletos, een karakteristieke wijk in het hart van Madrid, bekend om zijn elegantie en verfijning. De brede boulevards, zoals de Paseo de Recoletos en de Calle de Serrano, staan vol met luxe winkels en eersteklas restaurants. Bovendien zorgt het uitstekende communicatienetwerk, met nabijgelegen metrostations zoals Retiro en Colón, evenals verschillende bushaltes, ervoor dat u zich comfortabel door de stad kunt verplaatsen.
Energie certificaat van de woning
Energy consumption E : 194.8kWh/m²/year
Emissions E : 40.6kg CO₂/m²/year
Vergelijkbare woningen te koop in Madrid Stad
Niet echt wat u zoekt?
































































