Volledig gerenoveerd appartement met 3 balkons aan de straatkant te koop in de wijk Recoletos, Madrid.
Belangrijkste eigenschappen appartement
- Lift
- Natuurlijke lichtinval
- Verwarming
- Open keuken
- Exterior
- Dubbel glas
- Balkon
- Airconditioning
- Plattegrond 149m²
- Constructed area 134m²
- Liveable area 134m²
Wat je moet weten over deze appartement
Exclusief pand gelegen in de wijk Salamanca, in de buurt Recoletos, binnen de stadsgrenzen van Madrid, in een van de meest prestigieuze en gewilde gebieden van de stad. Het pand bevindt zich in een gevestigde stedelijke omgeving met uitstekende vervoersverbindingen en toegang tot voorzieningen, waardoor het een aantrekkelijke optie is, zowel als hoofdverblijfplaats als investering.
Dit is een volledig gerenoveerd appartement, waarvan de exacte afmetingen niet zijn opgegeven. Het appartement is verdeeld in drie slaapkamers en drie badkamers (inclusief een gastentoilet). De woning is gerenoveerd met hoogwaardige materialen en heeft een eigentijds interieurontwerp dat ruimtelijkheid, licht en comfort vooropstelt, met een functionele en evenwichtige indeling.
De woonruimte bestaat uit een ruime woon-eetkamer met toegang tot balkons, die zorgen voor veel natuurlijk licht en uitzicht op een straat met klassieke gebouwen. De moderne keuken is geïntegreerd in de ruimte en is volledig uitgerust.
Het slaapgedeelte bestaat uit drie tweepersoonsslaapkamers, alle met inbouwkasten en een eigen badkamer. De hoofdslaapkamer kijkt uit op de straat, heeft een balkon en een ruime kleedkamer. De woning wordt ge completeerd door een gastentoilet en een aparte wasruimte. De woonoppervlakte bedraagt 149 m2.
De woning verkeert in uitstekende staat en is direct te betrekken. De beschreven kenmerken kunnen onder voorbehoud van verificatie zijn.
Energieklasse: D.
De verkoopprijs bedraagt € 2.500.000.
Toepasselijke belastingen (ITP/AJD), evenals notariskosten, registratiekosten en andere kosten die verband houden met de verkoop, zijn niet in de prijs inbegrepen. Makelaarskosten, indien van toepassing, dienen eveneens te worden gespecificeerd, inclusief het bedrag of de berekeningsmethode en de partij die verantwoordelijk is voor de betaling. De totale kosten van de aankoop kunnen variëren afhankelijk van het profiel van de koper en de voorwaarden van de transactie. Een gedetailleerde specificatie kan op verzoek worden verstrekt.
Aangeboden door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, SL met CIF B64125438), die optreedt als vastgoedmakelaar.
De verstrekte informatie is uitsluitend bedoeld ter informatie, gebaseerd op gegevens van de eigenaar van het pand, en kan aan verandering onderhevig zijn. Het vormt geen bindend aanbod.
Extra's
- Lift
- Doelman
- Hervormd
- In het buitenland
- Klassiek landgoed
Indeling appartement
- Ingang
- 3 slaapkamers met eigen badkamers
- Gastentoilet
- De was
- Woon-eetkamer
- Open keuken
Recoletos, Madrid: Omgeving en ligging van de woning
De wijk Recoletos, gelegen in het prestigieuze district Salamanca, is een van de meest exclusieve en elegante buurten van Madrid. De wijk onderscheidt zich door brede, met bomen omzoomde lanen, klassieke gebouwen van grote architectonische waarde en een verfijnde sfeer. In de straten vindt u enkele van de beste boetieks, restaurants en kunstgaleries van de stad, en iconische bezienswaardigheden zoals het Retiropark liggen op steenafstand. De uitstekende locatie, de rust en de hoogwaardige voorzieningen maken het tot een van de meest gewilde woonwijken van de hoofdstad.
Energie certificaat van de woning
Energy consumption D : 123kWh/m²/year
Emissions D : 25kg CO₂/m²/year
Verkocht door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, S.L., met BTW-nummer B64125438), optredend als makelaar.
De verstrekte informatie is louter informatief, gebaseerd op gegevens die door de eigenaar zijn verstrekt, en kan aan wijzigingen onderhevig zijn. Deze informatie vormt geen bindend aanbod.
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
Vergelijkbare woningen te koop in Madrid Stad
Niet echt wat u zoekt?






































































































































































































































