MAD71939 1.490.000 € Villa te koop

7 Slaapkamer villa met 307m² Tuin te koop in Majadahonda, Madrid

  • Slaapkamers 7
  • Badkamers 6
  • Plattegrond 350m²
  • Perceeloppervlakte 437m²
  • Tuin 307m²

Gezellig herenhuis met 7 slaapkamers, tuin en privézwembad, ideaal voor gezinnen, te koop in Majadahonda, op loopafstand van scholen en recreatiecentra en met uitstekende vervoersverbindingen en gemakkelijke toegang tot de hoofdwegen.

Belangrijkste eigenschappen villa

  • Zwembad
  • Tuin
  • Terras
  • Tennisbaan
  • Gym
  • Garage
  • Natuurlijke lichtinval
  • Houten vloeren
  • Parkeerplaats
  • Thuis bioscoop
  • Inloopkast
  • Exterior
  • Chill out area
  • Balkon
  • Airconditioning
  • Plattegrond 350m²
  • Constructed area 350m²
  • Liveable area 283m²
  • Constructed with common area 350m²

Wat je moet weten over deze villa

Dils Lucas Fox presenteert dit exclusieve herenhuis te koop in de Carretera del Plantío in Majadahonda, een van de meest gewilde locaties. De woning is gelegen in een rustige omgeving, maar toch dicht bij voorzieningen en met uitstekende vervoersverbindingen. Dit maakt het een aantrekkelijke kans, zowel als hoofdverblijf als investering.

Het huis heeft een bebouwde oppervlakte van circa 350 m² (waarvan 283 m² bruikbaar), verdeeld over vier verdiepingen met zeven slaapkamers, zes badkamers en een gastentoilet. Het functionele ontwerp legt de nadruk op natuurlijk licht, met ruime en goed met elkaar verbonden kamers.

De begane grond omvat een grote, dubbelhoge woon-eetkamer met open haard en toegang tot een privétuin van 307 m² met terras en privézwembad. De aparte keuken heeft een ontbijthoek en is verbonden met de eetkamer.

Op de eerste verdieping bevindt zich een slaapgedeelte met vier slaapkamers en drie badkamers.

De bovenverdieping is zeer veelzijdig, met een multifunctionele ruimte en nog een slaapkamer met een complete badkamer en kleedkamer.

Op de benedenverdieping bevinden zich nog twee slaapkamers, waarvan één met een eigen badkamer, een fitnessruimte, een Engelse patio en een garage, evenals een gemeenschappelijke tennisbaan.

De woning verkeert in goede algemene staat, is direct te betrekken en kan naar eigen wens worden ingericht. De beschreven kenmerken kunnen onder voorbehoud van verificatie zijn.

Energieklasse: D.

De vraagprijs is € 1.490.000. Toepasselijke belastingen (ITP), evenals notariskosten, registratiekosten en andere kosten in verband met de verkoop, zijn niet in de prijs inbegrepen. De totale kosten van de aankoop kunnen variëren afhankelijk van het profiel van de koper en de voorwaarden van de transactie, die op verzoek nader kunnen worden toegelicht.

De woning wordt aangeboden door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, SL met CIF B64125438), die optreedt als vastgoedmakelaar.

De verstrekte informatie is uitsluitend bedoeld ter informatie, gebaseerd op gegevens van de eigenaar van het pand, en kan aan verandering onderhevig zijn. Het vormt geen bindend aanbod.

Villa te koop

Extra's

  • Veel licht
  • Split airconditioning
  • Inbouwkasten
  • Parkeerplaats
  • Zeer goed gecommuniceerd.
  • Gemeenschappelijke tennisbaan

Indeling villa

Hoofdverdieping

  • Woon-eetkamer met toegang tot de tuin
  • Keuken met ontbijthoek
  • Toilet

Eerste verdieping

  • 2 slaapkamers met inbouwkasten en en-suite badkamers
  • 2 slaapkamers
  • Badkamer

Bovenverdieping

  • Tweede woonkamer of speelkamer
  • Slaapkamer met kleedkamer en eigen badkamer.
  • Balkon met uitzicht

Benedenverdieping

  • Slaapkamer met toegang tot een Engelse binnenplaats.
  • Slaapkamer met toegang tot de tuin
  • Badkamer
  • Engelse binnenplaats
  • De was
  • Sportschool
  • Garage

In het buitenland

  • Privézwembad
  • Tuin
  • Terras

Majadahonda, Madrid: Omgeving en ligging van de woning

Deze woning is gelegen in de prestigieuze woonwijk Carretera del Plantío, een locatie die rust biedt, dicht bij Madrid ligt en snelle toegang geeft tot internationale scholen, winkelgebieden en allerlei voorzieningen. Een van de grootste pluspunten is de natuurlijke omgeving, met groene zones en open ruimtes die perfect zijn om te wandelen en buitensporten te beoefenen.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient 36 174

Energy consumption D : 174kWh/m²/year
Emissions D : 36kg CO₂/m²/year

Aangeboden door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, S.L., met BTW-nummer B64125438), optredend als makelaar.

De verstrekte informatie is louter informatief, gebaseerd op gegevens die door de eigenaar zijn verstrekt, en kan aan wijzigingen onderhevig zijn. Deze informatie vormt geen bindend aanbod.

MAD71939 1.490.000 € Villa te koop