Appartement met 5 slaapkamers te huur voor lange termijn, inclusief twee parkeerplaatsen en een berging, gelegen aan de Pablo Ruiz Picasso-boulevard aan zee.
Belangrijkste eigenschappen appartement
- Zeezicht
- Tuin
- Conciërge service
- Lift
- Natuurlijke lichtinval
- Parkeerplaats
- Volledig uitgeruste keuken
- Uitzicht
- Inbouwkasten
- Exterior
- Dichtbij openbaarvervoer
- Dichtbij internationale scholen
- Chill out area
- Besloten gemeenschap
- Berging
- Airconditioning
- Plattegrond 230m²
Wat je moet weten over deze appartement
Wij presenteren u deze elegante woning voor langetermijnverhuur, gelegen in een van de meest gevestigde en gewilde woonwijken van Malaga-Oost, op slechts een paar minuten lopen van het strand La Caleta.
De woning biedt circa 230 m² woonruimte en kenmerkt zich door ruime, goed geproportioneerde kamers met veel natuurlijk licht. De royale woon-eetkamer is voorzien van grote ramen die een aangename verbinding met de buitenlucht en een open uitzicht op zee bieden, waardoor een bijzonder uitnodigende sfeer ontstaat.
De aparte, volledig uitgeruste keuken is ontworpen voor comfortabel en functioneel gebruik, met voldoende opbergruimte en werkblad.
Het privégedeelte van het huis beschikt over vijf slaapkamers, allemaal met inbouwkasten en een aangenaam uitzicht, wat comfort en rust garandeert. De woning heeft tevens drie complete badkamers, ontworpen voor zowel dagelijks gebruik als voor piekperioden.
De woning wordt ongemeubileerd verhuurd, met uitzondering van de keuken, zodat de toekomstige huurder de ruimtes naar eigen wens kan inrichten.
De locatie is een van de belangrijkste troeven van het pand, met directe toegang tot de Pablo Ruiz Picasso-boulevard langs de kust, voorzieningen in de buurt, prestigieuze scholen en uitstekende vervoersverbindingen. Het historische centrum van Málaga en de internationale luchthaven liggen beide op korte rijafstand.
Het gebouw beschikt over een lift, is aangepast voor mensen met een beperkte mobiliteit en heeft fraai aangelegde gemeenschappelijke ruimtes. Bij de huurprijs is een parkeerplaats inbegrepen.
Een unieke kans om te genieten van een ruime, gunstig gelegen woning met uitzicht op zee, in een van de meest exclusieve woonwijken van de stad.
Indeling appartement
- Lounge
- Keuken
- 5 slaapkamers
- 3 badkamers
Malagueta - El Limonar, Costa del Sol: Omgeving en ligging van de woning
Dit appartement is gelegen in de wijk Lower Limonar, op slechts een paar meter van het strand en de boulevard. Het ligt dicht bij de haven met zijn recreatiegebied, winkels en restaurants, en op een paar minuten van het historische centrum van de stad. Alle nodige voorzieningen zijn binnen handbereik: winkels, supermarkten, apotheken en bus- en taxihaltes, om er maar een paar te noemen.
Energie certificaat van de woning
Energy Certificate : In process
Vergelijkbaar vastgoed te huur in Malaga
Niet echt wat u zoekt?






































































