Gereserveerd
VALR66832 1.500 € Per maand Appartement te huur Minimale huurperiode: 12 maanden.

Nieuwbouw 2 Slaapkamer appartement met 9m² terras te huur in El Puig / Puebla Farnals

  • Slaapkamers 2
  • Badkamers 2
  • Plattegrond 75m²
  • Terras 9m²

Nieuw gebouwd appartement met 2 slaapkamers en garage te huur met uitzicht op zee in El Puig de Santa María, Valencia.

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Zeezicht
  • Uitzicht op de bergen
  • Zwembad
  • Tuin
  • Terras
  • Gym
  • Garage
  • Conciërge service
  • Lift
  • Padeltennis baan
  • Natuurlijke lichtinval
  • Parkeerplaats
  • Gemeenschappelijk terras
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Uitzicht
  • Speelplaats
  • Open keuken
  • Nieuwbouw
  • Inbouwkasten
  • Exterior
  • Dubbel glas
  • Dienstingang
  • Dichtbij internationale scholen
  • Chill out area
  • Centraal stofzuigsysteem
  • Besloten gemeenschap
  • Balkon
  • Airconditioning
  • Plattegrond 75m²

Wat je moet weten over deze appartement

Lucas Fox presenteert dit exclusieve, nieuwbouwappartement in een vooraanstaand wooncomplex aan het strand van El Puig, op slechts enkele minuten van Valencia. Het appartement kenmerkt zich door een eigentijds en elegant ontwerp met strakke lijnen.

Deze gloednieuwe woning biedt een prachtig uitzicht op zee en beschikt over een schitterend terras van 11,41 m², bereikbaar vanuit de woonkamer, ideaal om te ontspannen, buiten te ontbijten of de zonsondergang te bewonderen in een bevoorrechte omgeving.

De woning heeft een praktische indeling met twee tweepersoonsslaapkamers en twee complete badkamers. De woonruimte bestaat uit een ruime woon-eetkamer met een moderne, open keuken. De keuken is volledig uitgerust met inbouwapparatuur: oven, inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser en wasmachine.

Qua voorzieningen beschikt het over een airconditioningsysteem met warmte- en koudeluchtvoorziening, warmwatervoorziening via aerothermische energie, een vloer van porseleinsteen, een aluminium buitenkozijn met dubbele beglazing en een gepantserde toegangsdeur.

Het wooncomplex is ontworpen om het hele jaar door een luxe woonervaring te bieden. Het beschikt over uitgestrekte, fraai aangelegde tuinen en uitgebreide gemeenschappelijke voorzieningen, waaronder twee zwembaden, een paddle-tennisbaan, een volledig uitgeruste fitnessruimte, een coworkingruimte, een sociale club en een kinderspeelplaats. Een veilige, goed onderhouden omgeving, ideaal voor zowel permanente bewoning als vakantiewoningen.

De woning is inclusief een parkeerplaats en is direct te huur.

In overeenstemming met de informatieverplichtingen zoals vastgelegd in Wet 10/2025 betreffende klantenservice en transparantie, wordt hierbij vermeld dat de aangegeven prijs exclusief de kosten van materialen is.

Appartement te huur

Indeling appartement

  • Woon-eetkamer
  • Keuken kantoor
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Terras

El Puig / Puebla Farnals, Valencia: Omgeving en ligging van de woning

Puig Beach is een rustig en goed onderhouden kustgebied in de gemeente El Puig de Santa María, op ongeveer 15 minuten van de stad Valencia. Het onderscheidt zich door zijn brede, fijne zandstrand en residentiële sfeer, ideaal voor wie op zoek is naar een hoge levenskwaliteit aan zee zonder de nabijheid van voorzieningen en openbaar vervoer op te offeren.

Het biedt een ontspannen, gezinsvriendelijke omgeving met een boulevard langs de kust, groene zones en een gevarieerd aanbod aan restaurants en lokale winkels. De rust, de nabijheid van de hoofdstad en het mediterrane klimaat maken het een zeer aantrekkelijke optie, zowel als permanente woning als vakantiehuis.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient IN PROCESS

Energy Certificate : In process

VALR66832 1.500 € Per maand Appartement te huur