Nieuw
VALR51307 2.100 € Per maand Appartement te huur Nu beschikbaar! Minimale huurperiode: 12 maanden.

Excellent 4 Slaapkamer appartement te huur in El Pla del Real, Valencia

  • Slaapkamers 4
  • Badkamers 2
  • Plattegrond 186m²

Gerenoveerd appartement van 186 m² met 4 slaapkamers (3 tweepersoonskamers en 1 eenpersoonskamer), 2 badkamers en 1 toilet, en een parkeerplaats in hetzelfde gebouw, te huur op een paar meter van de rivier de Turia, in de wijk El Pla del Remei, Valencia.

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Terras
  • Conciërge service
  • Lift
  • Natuurlijke lichtinval
  • Houten vloeren
  • Parkeerplaats
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Uitzicht op de stad
  • Uitzicht
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Panoramisch zicht
  • Inbouwkasten
  • Gerenoveerd
  • Exterior
  • Dubbel glas
  • Diervriendelijk
  • Dienstingang
  • Dichtbij openbaarvervoer
  • Dichtbij internationale scholen
  • Balkon
  • Airconditioning
  • Plattegrond 186m²

Wat je moet weten over deze appartement

Dit spectaculaire, volledig gerenoveerde appartement van 186 m² bevindt zich in een gebouw vlakbij het stadion, aan een rustige straat tegenover een brede esplanade in de wijk El Plá del Real in Valencia, op een steenworp afstand van de rivier de Turia.

Het huis bevindt zich op de derde verdieping en heeft een perfecte oriëntatie, met enorme ramen in het hele huis, waardoor er veel licht binnenvalt en bijna alle kamers naar buiten gericht zijn.

Bij binnenkomst treft u een hal met een kamerhoge kledingkast, ideaal voor opbergruimte. Rechts bevindt zich de woon-eetkamer, die via een groot raam met uitzicht op het terras toegang biedt tot de straat. De woonkamer is afgewerkt met hoogwaardige materialen zoals hout, gebruikt voor de vloer en een deel van de wanden. De gloednieuwe, volledig gerenoveerde keuken is voorzien van alle moderne apparatuur. Er is tevens een aparte bijkeuken/wasruimte met een wasmachine.

Het slaapgedeelte bestaat uit vier slaapkamers: drie tweepersoonskamers en één eenpersoonskamer, allemaal met inbouwkasten. De hoofdslaapkamer heeft een en-suite badkamer met douche en een kamerhoge kledingkast die een hele wand van de kamer beslaat. Een van de tweepersoonskamers heeft een terras. De eenpersoonskamer heeft een eigen toilet. De woning beschikt tevens over een tweede complete badkamer met ligbad.

Het hele huis is voorzien van airconditioning met gescheiden systemen (warm/koud) en dubbelglas ramen met isolatie.

Een luxe en exclusieve woning op een uitstekende centrale locatie, met meerdere ruime balkons.

Het gebouw beschikt over een eigen parkeerplaats die 24 uur per dag bewaakt wordt.

Neem contact met ons op voor meer informatie.

In overeenstemming met de informatieverplichtingen zoals vastgelegd in Wet 10/2025 betreffende klantenservice en transparantie, wordt hierbij vermeld dat de aangegeven prijs exclusief de kosten van materialen is.

Exclusief in de verkoop

Deze woning is alleen verkrijgbaar bij Lucas Fox

Appartement te huur

Indeling appartement

  • Entreehal met een grote inbouwkast
  • Woon-eetkamer met een groot balkon
  • Volledig gerenoveerde keuken met alle apparatuur.
  • Wasruimte
  • Hoofdslaapkamer met inbouwkasten en ensuite badkamer
  • 2 tweepersoonsslaapkamers
  • Eenpersoonskamer met toilet
  • Complete badkamer met badkuip
  • Parkeerplaats in hetzelfde gebouw met beveiliging.

El Pla del Real, Valencia: Omgeving en ligging van de woning

Deze woning is gelegen in El Pla del Real, een rustige wijk met allerlei voorzieningen, zoals onder meer winkels, scholen en een ziekenhuis. Het ligt op 10 minuten lopen van het centrum en naast de Turia River Gardens, de Monforte Gardens en de Viveros Gardens, ideaal om te wandelen en te sporten.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient IN PROCESS

Energy Certificate : In process

VALR51307 2.100 € Per maand Appartement te huur