Nieuw
SIT48833 1.595.000 € Villa te koop

5 Slaapkamer villa met 50m² terras te koop in Levantina, Barcelona

  • Slaapkamers 5
  • Badkamers 3
  • Plattegrond 261m²
  • Perceeloppervlakte 597m²
  • Terras 50m²

Ruime, hoogwaardige familievilla met een privétuin en zwembad op hetzelfde niveau als de woonruimtes, waardoor een naadloze verbinding tussen binnen- en buitenleven ontstaat.

Belangrijkste eigenschappen villa

  • Zeezicht
  • Zwembad
  • Tuin
  • Terras
  • Garage
  • Natuurlijke lichtinval
  • Parkeerplaats
  • Zonnepanelen
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Uitzicht op de stad
  • Uitzicht
  • Panoramisch zicht
  • Open haard
  • Inloopkast
  • Inbouwkasten
  • Exterior
  • Dubbel glas
  • Dichtbij openbaarvervoer
  • Balkon
  • Alarmsysteem
  • Airconditioning
  • Plattegrond 261m²
  • Constructed area 345m²
  • Liveable area 235m²
  • Constructed with common area 372m²

Wat je moet weten over deze villa

Deze elegante villa is gelegen in een woonwijk van Sitges en biedt een prachtig uitzicht op de zee en het omliggende landschap. De woning combineert ruime interieurs, traditionele mediterrane elementen en uitnodigende buitenruimtes en vormt daarmee een ideale omgeving voor gezinsleven.

De begane grond beschikt over een ruime woonkamer met open haard en grote ramen die uitkijken op de tuin en het zwembad. De keuken en eethoek bieden voldoende ruimte voor het dagelijks leven en om gasten te ontvangen, met directe toegang tot het overdekte terras. Een badkamer en een aparte werkkamer maken deze verdieping compleet, wat extra flexibiliteit biedt voor thuiswerken.

De bovenverdieping omvat de hoofdslaapkamer met een kleedkamer, een en-suite badkamer en een privébalkon, evenals drie extra slaapkamers en nog een badkamer. De indeling zorgt voor een comfortabele scheiding tussen de woon- en slaapruimtes.

Buiten worden de privétuin en het zwembad aangevuld met diverse zitjes om buiten te dineren en te ontspannen. De overdekte patio biedt welkome schaduw tijdens de warmere maanden, terwijl de tuin een ideale omgeving vormt om te genieten van het mediterrane klimaat.

Extra voorzieningen zijn onder andere zonnepanelen, verwarming, dubbele beglazing en een garage met ruimte voor twee auto's.

Met uitzicht op zee, ruime kamers en eigen buitenruimtes biedt deze villa een comfortabel familiehuis in Sitges, gunstig gelegen ten opzichte van het stadscentrum, de stranden en openbaar vervoer.

Neem contact met ons op voor meer informatie.

Villa te koop

Indeling villa

Hoofdverdieping

  • Entreehal

  • Ruime woonkamer met open haard

  • Keuken

  • Aparte eetkamer

  • 1 badkamer met douche

  • Aparte slaapkamer/kantoor

  • Overdekt terras met toegang vanuit de woonruimtes

Bovenverdieping

  • Hoofdslaapkamer met kleedkamer en eigen badkamer.

  • Balkon grenzend aan de hoofdslaapkamer

  • 3 extra slaapkamers

  • 1 extra badkamer

  • Wasruimte

  • Gangpaden en kleedruimtes

Buitenruimtes

  • Privétuin

  • Zwembad

  • Buitenruimtes om te dineren en te ontspannen

  • Garage

Levantina / Montgavina / Quint Mar, Barcelona: Omgeving en ligging van de woning

La Levantina is een rustige woonwijk, gelegen in de heuvels boven Sitges, bekend om zijn groene omgeving, privacy en weidse uitzicht op de Middellandse Zee. De verhoogde ligging zorgt voor een vredige omgeving, terwijl de stranden, restaurants en andere voorzieningen van de stad toch dichtbij zijn.

De wijk profiteert van goede wegverbindingen en openbaar vervoer, waardoor het centrum van Sitges en het treinstation gemakkelijk bereikbaar zijn. De combinatie van woonrust, uitzicht op zee en de nabijheid van de kust maakt La Levantina een aantrekkelijke locatie voor zowel permanente bewoning als een tweede huis.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient 16 84

Energy consumption C : 84kWh/m²/year
Emissions C : 16kg CO₂/m²/year

De woning bevindt zich in Levantina, Barcelona, waarbij de locatie bij benadering wordt aangegeven overeenkomstig de geldende regelgeving. De woning heeft een bebouwde oppervlakte van 345 m² en een bruikbare oppervlakte van 235 m² . De woning verkeert in goed staat. De totale verkoopprijs bedraagt 1.595.000 €. De vermelde prijs is exclusief belastingen en kosten in verband met de koop, die volgens de geldende wetgeving voor rekening van de koper komen; in dit geval zijn van toepassing: ITP. Ook zijn de notariskosten en registratiekosten niet inbegrepen. Voor het onroerend goed is een energieprestatiecertificaat beschikbaar. Wat betreft de bewonbaarheidsverklaring: deze is in ons bezit, met nummer CHB05499526*** , en zal op verzoek van de geïnteresseerde ter beschikking worden gesteld. AICAT-registratienummer 13225 en API 4089. Status van grootbezitter: Nee.

Aangeboden door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, S.L., met BTW-nummer B64125438), optredend als makelaar.

De verstrekte informatie is louter informatief, gebaseerd op gegevens die door de eigenaar zijn verstrekt, en kan aan wijzigingen onderhevig zijn. Deze informatie vormt geen bindend aanbod.

AICAT: 13225

API: 4089

SIT48833 1.595.000 € Villa te koop