VIL64004 480.000 € Appartement te koop

Excellent 3 Slaapkamer appartement met 25m² terras te koop in Vilanova i la Geltrú

  • Slaapkamers 3
  • Badkamers 2
  • Plattegrond 105m²
  • Terras 25m²

Exclusief gelijkvloers appartement met privéterras en hoogwaardige afwerking in de Barri de Mar, Vilanova i la Geltrú

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Plattegrond 105m²

Wat je moet weten over deze appartement

Lucas Fox presenteert dit prachtige appartement op de begane grond in een modern gebouw in Barri de Mar, een van de meest gewilde gebieden van Vilanova i la Geltrú, op slechts een steenworp afstand van de boulevard en de jachthaven.

Het huis onderscheidt zich door zijn ruimtelijkheid, hoge plafonds en uitstekende indeling, waardoor elke kamer een gevoel van comfort en licht biedt.

Bij binnenkomst treffen we een elegante woonkamer aan, bestaande uit een moderne woon- en eetkamer met directe toegang tot een privéterras van circa 20 m², ideaal om te genieten van het mediterrane klimaat en buiten te eten. De keuken, uitgerust met ultramoderne apparatuur en hoogwaardige afwerking, sluit naadloos aan op de leefruimte.

Het slaapgedeelte bestaat uit drie slaapkamers met inbouwkasten: een tweepersoonsslaapkamer met en-suite badkamer, een tweede tweepersoonsslaapkamer en een eenpersoonsslaapkamer, beide met inbouwkasten. De woning beschikt ook over een complete gastenbadkamer.

Hoge plafonds, een aerothermisch systeem en airconditioning met warmtepomp zorgen het hele jaar door voor een hoog comfortniveau en energie-efficiëntie.

Op het dak van het gebouw kunnen bewoners genieten van een exclusief gemeenschappelijk zwembad met een prachtig uitzicht op de haven en het strand.

Bij het pand horen twee grote parkeerplaatsen met ruimte voor twee auto's en twee motoren, alles is bij de prijs inbegrepen.

Deze woning is ideaal als vaste verblijfplaats of als tweede huis aan zee. Het combineert design, kwaliteit en een bevoorrechte locatie.

Appartement te koop

Indeling appartement

*Ontvanger

*Eetkamer

*Open keuken

*Suite kamer

*Eenpersoonskamer

*Tweepersoonskamer

*Badkamer

*Privéterras

Vilanova i la Geltrú, Barcelona: Omgeving en ligging van de woning

Vilanova i la Geltrú is de hoofdstad van de regio El Garraf, met een prominent historisch centrum, groene ruimtes, een promenade en een boulevard aan zee. Het is de thuisbasis van de belangrijkste commerciële en dienstverlenende activiteiten van de regio, met de Vilanova Hogere Polytechnische School, diverse middelbare scholen, openbare en particuliere scholen, een regionaal ziekenhuis, diverse openbare en particuliere gezondheidscentra, verpleeghuizen, een brandweerkazerne, een politiebureau, bibliotheken, buurthuizen, sportcentra, een auditorium, theaters en nog veel meer.

Het eiland beschikt over ruim 7 kilometer kustlijn en fijne zandstranden, ideaal om te zwemmen. Het is er rustig, ruim en ideaal voor het beoefenen van allerlei soorten watersporten.

Afstanden:

  • Op 5 minuten loopafstand van het Renfe-station en het centrum
  • 5 minuten lopen van het strand
  • Toegang tot de C-32 en de AP-7
  • 30 minuten met de auto vanaf Barcelona
  • 10 minuten met de auto van Sitges

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient IN PROCESS

Energy Certificate : In process

VIL64004 480.000 € Appartement te koop