EST61384 1.349.000 € Villa te koop

Excellent 4 Slaapkamer villa met 35m² terras te koop in Benahavís, Costa del Sol

  • Slaapkamers 4
  • Badkamers 3
  • Plattegrond 192m²
  • Terras 35m²

Welkom in dit prachtig gerenoveerde herenhuis met 4 slaapkamers en 3 badkamers, waar Scandinavisch minimalisme en mediterrane charme samenkomen.

Belangrijkste eigenschappen villa

  • Zeezicht
  • Zwembad
  • Terras
  • Natuurlijke lichtinval
  • Parkeerplaats
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Panoramisch zicht
  • Open keuken
  • Gerenoveerd
  • Besloten gemeenschap
  • Airconditioning
  • Plattegrond 192m²
  • Constructed area 192m²
  • Liveable area 155m²

Wat je moet weten over deze villa

Dit huis van 192 m² ligt in het rustige en prestigieuze Monte Halcones in Benahavís en biedt een verfijnde levensstijl gekenmerkt door licht, ruimte en een ononderbroken uitzicht op zee.

Deze woning met panoramisch uitzicht op zee ligt op het zuiden en beschikt over 4 ruime slaapkamers en 3 designbadkamers, een strakke open keuken en woonkamer en een zonovergoten terras op het zuiden, ideaal om buiten te eten of gewoon te genieten van de majestueuze mediterrane zonsondergangen.

Het pand is met veel oog voor detail ontworpen en is voorzien van afwerkingen van natuurlijk hout, microcementvloeren en elegante stucwerklijsten in Scandinavische stijl. Dankzij een smaakvolle en hoogwaardige renovatie die in 2025 is voltooid, wordt de luchtige, moderne ambiance nog verder versterkt.

Extra faciliteiten zijn onder andere een gemeenschappelijk zwembad in een prachtig onderhouden complex en een rustige omgeving op slechts enkele minuten van La Quinta Golf, gastronomische restaurants en de levendige kust van Marbella.

Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen.

Villa te koop

Extra's

  • 192 m² bebouwd / 155 m² interieur + 35 m² privéterras

  • 4 ruime slaapkamers en 3 design badkamers

  • Zuidgerichte ligging met panoramisch uitzicht op zee

  • Strakke open keuken en leefruimte

  • Gemeenschappelijk zwembad in een prachtig onderhouden gemeenschap

  • Smaakvolle luxe renovatie voltooid in 2025

  • Rustige omgeving op slechts enkele minuten van La Quinta Golf, gastronomische restaurants en de levendige kust van Marbella

Indeling villa

  • 4 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • Terras
  • Woonkamer, eetkamer en keuken

Benahavís, Costa del Sol: Omgeving en ligging van de woning

Monte Halcones is meer dan alleen een rustige, veilige gemeenschap, het is een strategisch knooppunt dat u verbindt met het beste van de Costa del Sol. Op korte rijafstand vindt u gastronomische restaurants, topgolfbanen, internationale scholen en de glamour van Puerto Banús. Toch kunnen bewoners terugkeren naar huis voor rust, privacy en een weids uitzicht dat niet altijd te koop is.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient IN PROCESS

Energy Certificate : In process

EST61384 1.349.000 € Villa te koop