MLG64349 1.450.000 € Appartement te koop

Nieuwbouw 3 Slaapkamer appartement te koop in Pedregalejo - Cerrado de Calderón

  • Completion Q1 2027
  • Slaapkamers 3

Deze woning maakt deel uit van de FincaAvignon Appartementen, Pedregalejo - Cerrado de Calderón, Costa del Sol ontwikkeling.
Bekijk details van de ontwikkeling en andere woningen binnen deze ontwikkeling

Appartement met 2 slaapkamers op de eerste verdieping, een terras en een zwembad te koop in een nieuwbouwproject in Pedregalejo, Malaga.

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Zeezicht
  • Zwembad
  • Tuin
  • Terras
  • Lift
  • Natuurlijke lichtinval
  • Vloerverwarming
  • Parkeerplaats
  • Modernistisch gebouw
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Uitzicht
  • Nieuwbouw
  • Inloopkast
  • Exterior
  • Dubbel glas
  • Domotica systeem
  • Diervriendelijk
  • Bijkeuken
  • Besloten gemeenschap
  • Berging
  • Alarmsysteem
  • Airconditioning
  • Constructed with common area 116m²

Wat je moet weten over deze appartement

Finca Avignon is een nieuw wooncomplex in Pedregalejo, Málaga Este, met dit appartement met drie slaapkamers op de eerste verdieping.

Het huis is ontworpen om mediterrane architectuur te combineren met modern wonen, en biedt een harmonieuze verbinding tussen binnen- en buitenruimtes.

De woning beschikt over een privéterras en zwembad, evenals twee eigen parkeerplaatsen met vooraf geïnstalleerde laadpalen voor elektrische voertuigen. Daarnaast is er een gemeenschappelijke lift, wat zorgt voor gemak en toegankelijkheid.

Er is gebruikgemaakt van hoogwaardige materialen, waaronder natuursteen, eikenhout en porseleinen afwerkingen. Het ontwerp legt de nadruk op privacy en comfort, met een doordachte integratie van terrassen, tuinen en woonruimtes om optimaal te profiteren van natuurlijk licht en uitzicht. Finca Avignon biedt een rustige maar eigentijdse levensstijl op een gewilde locatie aan de kust, waar elegantie, functionaliteit en de charme van Málaga Este samenkomen.

Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.

Appartement te koop

Indeling appartement

  • Woonkamer, eetkamer, keuken
  • 3 slaapkamers
  • 2 complete badkamers
  • 1 gastentoilet
  • Terras en zwembad

Pedregalejo - Cerrado de Calderón, Costa del Sol: Omgeving en ligging van de woning

Deze ontwikkeling bevindt zich in Oost-Malaga, op een uniek perceel tegenover de mythische Baños del Carmen, op een locatie die de rust van Limonar en Pedregalejo combineert met de groeiende vitaliteit van het nieuwe Malaga.

Afstanden

  • Luchthaven Malaga – 20 minuten
  • Malagueta – 20 minuten
  • Malaga centrum – 5 minuten

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient IN PROCESS

Energy Certificate : In process

MLG64349 1.450.000 € Appartement te koop