Luxe boetiekhotel met 15 suites, privéappartement, restaurant, evenementenhal, kapel, wijnkelder, zwembad en panoramisch uitzicht te koop op 30 minuten van Granada. Een volledig operationeel, kant-en-klaar bedrijf met een groot winstpotentieel.
Belangrijkste eigenschappen hotel
- Uitzicht op de bergen
- Zwembad
- Tuin
- Terras
- Jacuzzi
- Garage
- Natuurlijke lichtinval
- Mozaïeke tegelvloeren
- Monumentale details
- Marmeren vloeren
- Klassieke bouwstijl
- Hoge plafonds
- Parkeerplaats
- Zonnepanelen
- Volledig uitgeruste keuken
- Verwarming
- Verhuur licentie
- Uitzicht
- Speelplaats
- Panoramisch zicht
- Open haard
- Inbouwkasten
- Gerenoveerd
- Exterior
- Dubbel glas
- Diervriendelijk
- Dichtbij internationale scholen
- Chill out area
- Bijkeuken
- Berging
- Balkon
- Airconditioning
- Plattegrond 2.600m²
- Constructed area 2.600m²
Wat je moet weten over deze hotel
Lucas Fox presenteert dit bijzondere boetiekhotel in het rustige Andalusische platteland, op korte afstand van de historische stad Granada. Dit elegante landgoed is nu een verfijnd boetiekhotel dat zich onderscheidt door zijn architectuur, met meer dan vijf eeuwen geschiedenis, en tegelijkertijd alle moderne comfort biedt.
De oorsprong van het landgoed gaat terug tot de 16e eeuw. In 1532 werd het verworven door de markies van Mondéjar en werd het het landhuis van een belangrijk aristocratisch landbouwbedrijf. In de afgelopen 500 jaar is het landgoed uitgebreid en verbouwd, steeds met groot respect voor de oorspronkelijke architectuur, waardoor het historische en statige karakter behouden is gebleven.
Het pand staat op een perceel van circa 4.000 m² en is georganiseerd rondom verschillende ruime patio's die zich kenmerken door hun lichtinval, privacy en traditionele Andalusische architectuurstijl. Vanuit de buitenruimtes kan men genieten van een prachtig, weids uitzicht op het omliggende landschap, terwijl het zwembadgedeelte absolute rust biedt te midden van de natuur.
Het architectonische complex heeft een bebouwde oppervlakte van circa 2.600 m², verdeeld over meerdere gebouwen. Binnen biedt het 15 elegante hotelkamers en suites, met een gemiddelde grootte van 48 m², ingericht met origineel antiek meubilair.
Het sociale gedeelte van het hotel is gecentreerd rond een ruim restaurant met een lounge van 160 m²; een uitnodigende ruimte waar gasten kunnen genieten van de keuken en de ontspannen sfeer van het hotel. Deze ruimte beschikt ook over een volledig uitgeruste professionele keuken, ontworpen om gastronomische service van hoog niveau te bieden en perfect afgestemd op de bedrijfsvoering van een hotel en het organiseren van evenementen.
Het pand beschikt tevens over een groot privéappartement van 173 m², ideaal als woning voor de eigenaren of voor het management van de onderneming.
Een van de meest unieke kenmerken van het landgoed is de historische kapel, gebouwd in 1878 en oorspronkelijk bedoeld als kerk. Deze ruimte, met zitplaatsen voor meer dan 120 personen, voegt uitzonderlijke waarde toe aan het pand en maakt het een ideale locatie voor feesten, bruiloften of privé-evenementen.
Daarnaast is er een indrukwekkende, traditionele schuur die volledig is gerestaureerd en omgebouwd tot evenementenruimte. Dit gebouw heeft een oppervlakte van 280 m² en valt op door zijn spectaculaire binnenhoogte, zichtbare houten balken en originele stenen muren. De renovatie omvatte dakisolatie, dubbele beglazing en een eigen verwarmingssysteem, waardoor het gebouw het hele jaar door gebruikt kan worden.
Het pand onderscheidt zich ook door zijn sterke focus op duurzaamheid en energie-efficiëntie. Het beschikt over een fotovoltaïsche installatie van 36 kW met een batterijopslag van 80 kWh, wat de energie-efficiëntie verbetert en zelfs onafhankelijke werking buiten het elektriciteitsnet mogelijk maakt. Het landgoed heeft tevens zeven laadpunten voor elektrische voertuigen, een eigen biologische tuin, zonnepanelen voor warmwatervoorziening en een ozonwaterzuiveringssysteem dat hergebruik van water voor irrigatie mogelijk maakt. Dit alles wordt aangevuld door eigen waterputten en een aansluiting op het elektriciteitsnet.
Het landgoed functioneert momenteel als een succesvol boetiekhotel en biedt een ingetogen luxe-ervaring in een prachtige landelijke omgeving. De internationale clientèle gebruikt het pand als uitvalsbasis om de regio Granada te verkennen, terwijl ze genieten van de rust van de omgeving, de keuken van het restaurant en de zorgvuldig samengestelde privéwijnkelder.
De verkoop omvat alle noodzakelijke faciliteiten om de exploitatie van het hotel voort te zetten, waardoor dit pand een volledig operationeel project is. Details die de kwaliteit van het etablissement weerspiegelen, zijn onder andere het beddengoed van het prestigieuze merk Bassols, antieke meubels in de gastenkamers, een volledig uitgerust restaurant met een professionele keuken en snelle wifi in het hele pand.
Het pand is bereikbaar via een gemeentelijke weg van ongeveer 4 kilometer lang, die begint bij de afrit van de snelweg. Een groot deel van de route is al geasfalteerd en de gemeente heeft bevestigd dat het resterende gedeelte binnenkort ook geasfalteerd zal worden, waardoor de bereikbaarheid verder verbetert.
Indeling hotel
Accommodatie
- 15 slaapkamers of suites
- 15 badkamers
- Restaurant
- Lounge
- Professionele keuken
- Winkel
- Privé-appartement
Secundaire gebouwen
- Kapel
- Schuur gerestaureerd voor evenementen
In het buitenland
- Andalusische patio's
- Zwembadgedeelte
- Tuinen/buitenruimtes
- Biologische tuin
- Parkeerplaats
Granada Inland, Granada: Omgeving en ligging van de woning
Het landgoed geniet een bevoorrechte locatie in een rustige, landelijke omgeving, maar met een uitstekende verbinding naar Granada, op slechts 30 minuten afstand, waar het iconische monumentale complex van het Alhambra zich bevindt, een van de meest bezochte culturele bestemmingen in Europa.
De bereikbaarheid is eveneens uitstekend, met de luchthaven Granada-Jaén op ongeveer 30 minuten afstand en de luchthaven Málaga-Costa del Sol op circa 1 uur en 30 minuten afstand, waardoor het voor zowel binnenlandse als internationale bezoekers gemakkelijk is om aan te komen.
Bovendien ligt het beroemde skigebied Sierra Nevada, een van de belangrijkste wintersportbestemmingen in Zuid-Europa, op minder dan een uur rijden. Richting de Middellandse Zee bereikt u gemakkelijk de Costa Tropical, die bekendstaat om zijn uitstekende klimaat en stranden.
Energie certificaat van de woning
Energy Certificate : In process
Vergelijkbare woningen te koop in Granada Inland
Niet echt wat u zoekt?


















































































































































































































































































































































































