Lichte villa met moderne architectuur en een van de mooiste uitzichten over Salobreña te koop in een rustig gedeelte van de tropische kust van Granada.
Belangrijkste eigenschappen villa
- Inbouwkasten
- Barbecue
- Alarmsysteem
- Airconditioning
- Plattegrond 489m²
- Constructed area 489m²
- Liveable area 253m²
Wat je moet weten over deze villa
Lucas Fox presenteert deze spectaculaire moderne villa in de urbanisatie Monte de los Almendros, in een van de meest exclusieve gebieden van de Costa Tropical. De woning biedt een ongeëvenaard uitzicht op zee, het Moorse kasteel van Salobreña en de omliggende bergen.
De woning is in 2020 ontworpen en gebouwd door een gerenommeerde architect en valt op door de moderne architectuur, met strakke lijnen en een oriëntatie die in elke ruimte optimaal daglicht maximaliseert. Het resultaat is een woning die elegantie, comfort en functionaliteit combineert in een bevoorrechte mediterrane omgeving.
Bij binnenkomst in de woning leidt een elegante hal naar de ruime, open leefruimte met keuken, eetkamer en woonkamer. Grote panoramische ramen bieden uitzicht op het landschap, geven toegang tot de buitenlucht en laten veel natuurlijk licht binnen. De moderne keuken is uitgerust met hoogwaardige apparatuur en op maat gemaakte afwerkingen, met veel oog voor detail.
Buiten is er een groot terras met een spectaculair verwarmd infinity zwembad met een bar in het water, een volledig uitgeruste buitenkeuken en een chill-outruimte, ideaal om het hele jaar door te genieten van het klimaat en het uitzicht op de Middellandse Zee. Aan de ene kant is er een jacuzzi om te ontspannen, terwijl aan de achterkant een buitenspeelplaats is ontworpen voor familie-entertainment.
Op deze verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers met eigen badkamer en directe toegang tot het hoofdterras, evenals een praktische wasruimte.
Op de bovenverdieping bevinden zich vier slaapkamers met eigen badkamers, grote ramen en een eigen terras. Elke kamer beschikt over inbouwkasten.
Boven de garage bevindt zich een stijlvolle, aparte recreatieruimte met een speelkamer, bioscoop en badkamer. Ideaal voor vrije tijd of als extra ruimte voor gasten.
De villa beschikt over een warm-koud airconditioningsysteem, zonnepanelen op het dak voor een hogere energie-efficiëntie, evenals een grote garage met ruimte voor drie voertuigen, een berging en een technische ruimte voor het zwembad.
De villa beschikt over een toeristische vergunning en biedt een groot winstgevend potentieel. Hierdoor is de villa ideaal als investering, maar ook als eerste of tweede woning.
Indeling villa
Kelderverdieping
- garage voor 3 auto's
- Technische ruimte van het zwembad
- Opslagruimte
Semi-kelderverdieping
- Recreatieruimte met bioscoop en speelkamer
- Badkamer
Begane grond
- Woon-eetkamer
- Open keuken
- 2 slaapkamers met badkamers
Bovenverdieping
- 4 slaapkamers met badkamers
In het buitenland
- Terras
- Chill-outruimte en buitenkeuken
- Infinity-zwembad met bar
- Jacuzzi
Granada: Omgeving en ligging van de woning
Monte de los Almendros is de meest prestigieuze woonwijk in Salobreña. Een hooggelegen enclave die privacy, rust en het beste panoramische uitzicht op de zee en het kasteel biedt. Het ligt op slechts vijf minuten van het historische centrum en het strand en is perfect verbonden met Granada, de Sierra Nevada en de luchthaven van Malaga, wat het een toplocatie maakt.
Energie certificaat van de woning
Energy consumption : C
Emissions : C
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
Vergelijkbare woningen te koop in Granada
Niet echt wat u zoekt?



















































































































































































































































































