Exclusief aanbod | Alleen bij Lucas Fox beschikbaar
MAD62801 2.300.000 € Villa te koop

5 Slaapkamer villa te koop in Hispanoamérica, Madrid

  • Slaapkamers 5
  • Badkamers 5
  • Plattegrond 367m²

Halfvrijstaande woning die volledig gerenoveerd moet worden met 5 slaapkamers, 5 badkamers, lift, zwembad en sportschool te koop in Hispanoamérica, Madrid.

Belangrijkste eigenschappen villa

  • Zwembad
  • Tuin
  • Gym
  • Garage
  • Lift
  • Natuurlijke lichtinval
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Uitzicht op de stad
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Renovatie object
  • Inbouwkasten
  • Exterior
  • Dubbel glas
  • Dichtbij openbaarvervoer
  • Chill out area
  • Berging
  • Alarmsysteem
  • Airconditioning
  • Plattegrond 367m²
  • Constructed area 367m²
  • Liveable area 358m²

Wat je moet weten over deze villa

Lucas Fox presenteert deze vier verdiepingen tellende halfvrijstaande woning met een oppervlakte van 358 m² in de exclusieve wijk Hispanoamérica, Madrid.

De woning is toe aan een complete renovatie en biedt uitstekende mogelijkheden om elke ruimte naar eigen wens in te richten. De indeling biedt plaats aan vier of vijf slaapkamers en vijf badkamers, een ruime woonkamer met open haard, twee terrassen op de begane grond en een spectaculair terras met buitenruimte om van het buitenleven te genieten. De kelder heeft een ruimte voor een jacuzzi en een berging.

Het huis is voorzien van een lift die alle verdiepingen verbindt, vloerverwarming en een eigen garage voor twee auto's.

Het maakt ook deel uit van een wooncomplex met een gemeenschappelijk zwembad en sportschool, wat comfort en exclusiviteit biedt.

Een zeer licht pand met veel mogelijkheden voor persoonlijke aanpassingen in een van de meest gewilde wijken van Madrid.

Exclusief in de verkoop

Deze woning is alleen verkrijgbaar bij Lucas Fox

Villa te koop

Extra's

  • Licht
  • Ruim
  • Lift
  • Vloerverwarming
  • Terrassen
  • Zwembad

Indeling villa

  • 2 terrassen
  • Dek
  • 5 slaapkamers
  • 5 badkamers
  • jacuzzi-ruimte
  • Garage
  • Woon-eetkamer
  • Keuken
  • Ontvanger

Hispanoamérica, Madrid: Omgeving en ligging van de woning

De wijk Hispanoamérica, gelegen in de wijk Chamartín, is een van de meest exclusieve en gewilde woonwijken van Madrid. De wijk kenmerkt zich door een rustige en veilige sfeer, met bomenrijke straten en een breed scala aan voorzieningen. De omgeving biedt prestigieuze scholen, gezondheidscentra, supermarkten, restaurants, boetieks en groene ruimtes, waardoor het ideaal is voor zowel gezinnen als professionals die op zoek zijn naar een kwaliteitsvolle leefomgeving in het hart van de stad.

De wijk biedt uitstekende vervoersverbindingen met nabijgelegen metrostations zoals Colombia en Cuzco, diverse buslijnen en gemakkelijke toegang tot belangrijke verkeersaders zoals Castellana, de M-30 en de A-1, waardoor u gemakkelijk overal in Madrid kunt komen. Bovendien ligt de wijk dicht bij de zaken- en financiële districten, evenals het Santiago Bernabéu-stadion.

Kortom, Latijns-Amerika combineert de rust van een woonwijk met de levendigheid van alles bij de hand hebben.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient IN PROCESS

Energy Certificate : In process

MAD62801 2.300.000 € Villa te koop