MAD73922 869.000 € Appartement te koop

Excellent 2 Slaapkamer appartement te koop in La Latina, Madrid

  • Slaapkamers 2
  • Badkamers 2
  • Plattegrond 114m²

Appartement in uitstekende staat, 114 m², in La Latina, Madrid. Met 2 slaapkamers, 2 badkamers, balkon, open keuken en airconditioning.

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Lift
  • Natuurlijke lichtinval
  • Houten vloeren
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Uitzicht op de stad
  • Uitzicht
  • Open keuken
  • Exterior
  • Dichtbij openbaarvervoer
  • Balkon
  • Airconditioning
  • Plattegrond 114m²
  • Constructed area 114m²
  • Liveable area 110m²

Wat je moet weten over deze appartement

Dils Lucas Fox presenteert dit prachtige, volledig gerenoveerde appartement in Madrid, gelegen in een rustige en goed bereikbare buurt, vlakbij Campo del Moro en Plaza Mayor. De omgeving biedt een breed scala aan winkels, diensten en vervoersmogelijkheden, waardoor de rust van een woonwijk gecombineerd wordt met het gemak van wonen nabij het stadscentrum.

De woning heeft een bebouwde oppervlakte van 114 m² en bevindt zich op de tweede verdieping. De indeling is functioneel en eigentijds, met een ruime woonkamer en keuken, twee slaapkamers en twee complete badkamers.

De keuken is voorzien van boven- en onderkasten, een zwart stenen aanrechtblad en apparatuur, terwijl de badkamers lichte afwerkingen, inloopdouches en douchewanden van gehard glas hebben. De woning beschikt tevens over laminaatparketvloeren, gelakte aluminium kozijnen met thermische onderbreking en dubbele beglazing.

De woning is gerenoveerd met nieuwe elektrische bedrading, airconditioning (split-systeem) en een elektrische boiler. Het is een gloednieuwe woning, direct klaar om in te trekken.

Een uitstekende kans voor wie op zoek is naar een gerenoveerde, functionele en gloednieuwe woning op een centrale en goed bereikbare locatie in Madrid, vlakbij Campo del Moro en Plaza Mayor.


Energielabel: energieverbruik E (199 kWh/m² per jaar) en emissies E (41 kg CO₂/m² per jaar).

Verkoopprijs: € 869.000 (exclusief belastingen). Toepasselijke belastingen (ITP of AJD, afhankelijk van het geval), evenals notaris-, registratie- en alle andere kosten die voortvloeien uit de verkoop, zijn niet inbegrepen in de prijs en komen voor rekening van de koper.

Appartement te koop

Extra's

  • Gloednieuwe woning
  • Renovatie voltooid
  • Lounge
  • Volledig ingerichte keuken
  • Split airconditioning
  • Dubbele beglazing
  • Parketvloeren
  • Gepantserde toegangsdeur
  • Dicht bij Campo del Moro en Plaza Mayor

Indeling appartement

  • Ruime woonkamer
  • Aparte keuken voorzien van boven- en onderkasten, een aanrechtblad van zwart natuursteen en apparatuur.
  • Twee slaapkamers
  • Twee badkamers

La Latina, Madrid: Omgeving en ligging van de woning

Wonen aan de San Brunostraat betekent genieten van een rustige en gunstig gelegen buurt in Madrid, ideaal voor het dagelijks leven. De uitstekende verbindingen met het openbaar vervoer en de belangrijkste wegen maken het gemakkelijk om door de stad te reizen. Met winkels, voorzieningen en een prettige woonomgeving in de buurt, biedt het de perfecte balans tussen rust en stadsleven.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient 41 199

Energy consumption E : 199kWh/m²/year
Emissions E : 41kg CO₂/m²/year

Aangeboden door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, S.L., met BTW-nummer B64125438), optredend als makelaar.

De verstrekte informatie is louter informatief, gebaseerd op gegevens die door de eigenaar zijn verstrekt, en kan aan wijzigingen onderhevig zijn. Deze informatie vormt geen bindend aanbod.

MAD73922 869.000 € Appartement te koop