Verkocht
MAD70673 5.000.000 € Penthouse verkocht

Excellent 4 Slaapkamer penthouse te koop in Palacio, Madrid

  • Slaapkamers 4
  • Badkamers 6
  • Plattegrond 405m²

Spectaculair penthouse met veel natuurlijk licht, parkeerplaats en berging te koop in Palacio, een van de meest exclusieve wijken van Madrid.

Belangrijkste eigenschappen penthouse

  • Zwembad
  • Terras
  • Jacuzzi
  • Gym
  • Lift
  • Natuurlijke lichtinval
  • Hoge plafonds
  • Parkeerplaats
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Open keuken
  • Inloopkast
  • Gerenoveerd
  • Exterior
  • Domotica systeem
  • Dichtbij openbaarvervoer
  • Berging
  • Alarmsysteem
  • Airconditioning
  • Plattegrond 405m²
  • Constructed area 405m²

Wat je moet weten over deze penthouse

Dils Lucas Fox presenteert dit exclusieve penthouse te koop in de wijk Palacio, een van de meest gewilde buurten van Madrid. De woning is gelegen in een rustige omgeving, op korte afstand van alle voorzieningen en met uitstekende vervoersverbindingen. Dit maakt het een aantrekkelijke kans, zowel als hoofdverblijf als investering.

De woning heeft een bebouwde oppervlakte van circa 406 m² en een terras van circa 420 m², met vier slaapkamers en zes badkamers. Het functionele ontwerp legt de nadruk op natuurlijk licht, met ruime en goed met elkaar verbonden kamers.

Dit appartement onderscheidt zich door het uitzicht, het terras en de hoogwaardige afwerking, wat zorgt voor een hoog niveau van comfort en levenskwaliteit. De woning is gerenoveerd en direct te betrekken. Het beschikt over een garage, een berging en toegang tot gemeenschappelijke ruimtes, wat de waarde van de woning aanzienlijk verhoogt. De beschreven kenmerken zijn mogelijk onder voorbehoud van verificatie.

De vraagprijs bedraagt ​​€ 5.000.000, exclusief belastingen. Toepasselijke belastingen (btw), notariskosten, registratiekosten en andere kosten in verband met de verkoop zijn niet in de prijs inbegrepen. De totale kosten van de aankoop kunnen variëren afhankelijk van het profiel van de koper en de voorwaarden van de transactie, die op verzoek nader kunnen worden toegelicht.

De woning wordt aangeboden door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, SL met CIF B64125438), die optreedt als vastgoedmakelaar.

De verstrekte informatie is uitsluitend bedoeld ter informatie, gebaseerd op gegevens van de eigenaar van het pand, en kan aan verandering onderhevig zijn. Het vormt geen bindend aanbod.

Penthouse verkocht

Extra's

  • Penthouse
  • Privézwembad
  • Jacuzzi
  • Terras
  • Bar
  • Aerothermisch
  • Domotica
  • 2 parkeerplaatsen in het gebouw
  • 2 opslagruimtes in het gebouw
  • Lift
  • Verwarmd gemeenschappelijk zwembad
  • Sportschool

Indeling penthouse

  • 4 slaapkamers
  • 4 complete badkamers
  • 2 toiletten
  • Lounge
  • Eetkamer
  • Volledig ingerichte keuken
  • Terras

Palacio, Madrid: Omgeving en ligging van de woning

Het pand is gelegen in de karakteristieke wijk Palacio, in het centrum van Madrid, een van de meest historische en architectonische gebieden van de hoofdstad. Deze exclusieve enclave herbergt enkele van de meest iconische bezienswaardigheden van de stad, zoals het majestueuze Koninklijk Paleis, de Plaza de Oriente en de Almudena-kathedraal.

Palacio onderscheidt zich door zijn elegante historische gebouwen, rustige straten en uitstekende levenskwaliteit, met een breed scala aan voorzieningen, winkels, restaurants en culturele locaties. Het beschikt bovendien over uitstekende openbaarvervoersverbindingen en ligt dicht bij groene zones zoals de Sabatini-tuinen en het Madrid Río-park.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient IN PROCESS

Energy Certificate : In process

Aangeboden door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, S.L., met BTW-nummer B64125438), optredend als makelaar.

De verstrekte informatie is louter informatief, gebaseerd op gegevens die door de eigenaar zijn verstrekt, en kan aan wijzigingen onderhevig zijn. Deze informatie vormt geen bindend aanbod.

MAD70673 5.000.000 € Penthouse verkocht