Elegant designappartement van 166 m², volledig gerenoveerd, met 3 slaapkamers en 3 badkamers, te koop in de exclusieve wijk Goya, district Salamanca, Madrid.
Belangrijkste eigenschappen appartement
- Conciërge service
- Lift
- Verwarming
- Exterior
- Airconditioning
- Plattegrond 166m²
- Constructed area 150m²
- Liveable area 121m²
Wat je moet weten over deze appartement
Lucas Fox presenteert dit prachtige appartement aan de Montesastraat, in het hart van de wijk Goya, in de prestigieuze buurt Salamanca. Deze elegante woonwijk biedt een breed scala aan winkels en restaurants, met alle voorzieningen op loopafstand.
Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping van een gebouw met een lift en conciërgeservice. Het heeft een oppervlakte van 166 m² en is volledig gerenoveerd volgens een architectonisch ontwerp van het gerenommeerde bureau Arctempus. Het biedt ruime en functionele kamers met oog voor detail.
Het appartement beschikt over drie ruime tweepersoonsslaapkamers en drie complete badkamers. De woonruimte omvat een lichte woon-eetkamer en een moderne, volledig uitgeruste open keuken. De woning is voorzien van centrale verwarming en airconditioning voor maximaal comfort gedurende het hele jaar.
Door de ruime opzet, de hoogwaardige renovatie en de uitstekende locatie in een van de meest gewilde wijken van Madrid, biedt deze woning een uitzonderlijke kans, zowel als permanente woning als als hoogwaardige investering.
In overeenstemming met de informatieverplichtingen zoals vastgelegd in Wet 10/2025 inzake klantenservice en transparantie, willen wij u erop wijzen dat notaris- en registratiekosten, alsmede de overdrachtsbelasting van de autonome regio waar het onroerend goed zich bevindt, niet in de prijs zijn inbegrepen.
Indeling appartement
- 3 badkamers
- 3 tweepersoonsslaapkamers
- Woon-eetkamer
- Open keuken
Goya, Madrid: Omgeving en ligging van de woning
Dit appartement is gelegen in de chique en iconische wijk Goya, in het prestigieuze district Salamanca van Madrid. De brede lanen, zoals Paseo de Recoletos en Calle de Serrano, zijn bezaaid met elegante designerboetieks, gastronomische restaurants en charmante cafés.
Ondanks dat Goya een levendige buurt is, biedt het ook rustige plekjes waar je even kunt ontsnappen aan de drukte van de stad, zoals het Retiro Park en Quinta de la Fuente del Berro.
Dankzij het uitstekende openbaarvervoersnetwerk is de wijk een ideale uitvalsbasis om de stad te verkennen. De metrostations Goya, Retiro en Colón liggen allemaal op loopafstand en diverse buslijnen verbinden de wijk met de rest van Madrid.
Goya biedt een bevoorrechte levensstijl. De wijk heeft een ongeëvenaard cultureel aanbod, met musea van wereldklasse zoals het Prado en het Thyssen-Bornemisza Museum op loopafstand. Bovendien biedt de buurt theaters, bioscopen en concertzalen voor elke smaak.
Energie certificaat van de woning
Energy consumption E : 203kWh/m²/year
Emissions E : 40kg CO₂/m²/year
Vergelijkbare woningen te koop in Madrid Stad
Niet echt wat u zoekt?













































































































































































