VAL72785 360.000 € Appartement te koop

Nieuwbouw 2 Slaapkamer appartement met 33m² terras te koop in Cullera, Valencia

  • Completion Q4 2028
  • Slaapkamers 2
  • Badkamers 2
  • Plattegrond 77m²
  • Terras 33m²

Deze woning maakt deel uit van de Ca La Terra ontwikkeling.
Bekijk details van de ontwikkeling en andere woningen binnen deze ontwikkeling

Exclusieve nieuwbouwwoning met 2 slaapkamers en een groot terras, ontworpen om te genieten van licht, comfort en een mediterrane levensstijl.

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Zwembad
  • Terras
  • Spa
  • Gym
  • Lift
  • Natuurlijke lichtinval
  • Parkeerplaats
  • Gemeenschappelijk terras
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Nieuwbouw
  • Berging
  • Airconditioning
  • Plattegrond 77m²
  • Constructed area 77m²
  • Constructed with common area 155m²

Wat je moet weten over deze appartement

Dils Lucas Fox presenteert Ca La Terra, een exclusief nieuwbouwproject in Cullera, aan de Valenciaanse kust. Dit project is ontworpen om het hele jaar door van de Middellandse Zee te genieten en combineert moderne architectuur met ruimtes die gericht zijn op welzijn en gemeenschapsleven.

Dit nieuwbouwappartement, gelegen op de derde verdieping, heeft een bebouwde oppervlakte van 77 m². De woning onderscheidt zich door zijn lichtinval en functionele indeling, met twee slaapkamers en twee badkamers. De leefruimte loopt naadloos over in een ruim terras van 33 m², ideaal om te genieten van het mediterrane klimaat en de omgeving.

De woning is voorzien van airconditioning, verwarming en een volledig uitgeruste keuken, waardoor vanaf de eerste dag maximaal comfort gegarandeerd is. Het interieur heeft een moderne mediterrane uitstraling, waarbij natuurlijk licht in alle ruimtes centraal staat.

Het wooncomplex biedt een uitzonderlijk scala aan voorzieningen. Bewoners hebben toegang tot een gemeenschappelijk zwembad, een fitnessruimte, een yoga- en pilatesstudio en een complete spa met sauna en hamam. Voor ontspanning en werk beschikt het complex over een pickleballbaan, een kinderspeelplaats, een clubhuis en coworkingruimtes.

Bovenaan het gebouw bevindt zich El Mirador de Ca La Terra, een dakterras met een zwembad, solarium, ontspanningsruimtes en barbecue, met een open uitzicht en directe toegang te voet tot kasteel Cullera. Het project omvat tevens energiezuinige oplossingen door middel van zonnepanelen en een aerothermisch verwarmingssysteem.

De woning beschikt over een berging en parkeergelegenheid en is gelegen op een bevoorrechte locatie die de rust van Cullera combineert met een uitstekende verbinding naar de stad Valencia.

Neem contact op met Dils Lucas Fox voor meer informatie of om een ​​privébezoek te regelen.

Appartement te koop

Extra's

  • Woningen met 1, 2 en 3 slaapkamers
  • Ruime terrassen
  • Uitzicht op zee
  • Gemeenschappelijk zwembad
  • Dakterras met zwembad en solarium
  • Ontspannings- en barbecuezones
  • Pickleballbaan
  • Volledig uitgeruste fitnessruimte
  • Yoga- en Pilatesruimte
  • Spa met sauna en hammam.
  • Kindergedeelte
  • Clubhuis
  • Coworking-/studieruimte
  • Tuinen en buitenruimtes
  • Aerothermisch
  • Zonnepanelen

Indeling appartement

  • Woon-eetkamer
  • Open keuken
  • Tweepersoonskamer met eigen badkamer
  • Tweepersoonskamer
  • Complete badkamer
  • De was
  • Privéterras

Cullera, Valencia: Omgeving en ligging van de woning

Ca La Terra is gelegen in Cullera, een van de belangrijkste kustplaatsen aan de Costa de Valencia, in een gebied waar zee, natuur en erfgoed samenkomen. De stad biedt een bijzonder aantrekkelijk landschap, met zijn mediterrane stranden, de rivier de Júcar en de berg met daarop het kasteel van Cullera.

Cullera ligt op ongeveer 30 minuten van Valencia en biedt een combinatie van rust en een mediterrane levensstijl met de nabijheid van de hoofdstad. De stranden, restaurants, winkels en voorzieningen maken het stadje een aantrekkelijke locatie om het hele jaar door te wonen of om te genieten van een tweede huis aan zee.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient A A

Energy consumption : A
Emissions : A

Aangeboden door Dils Lucas Fox (Lucas Trading, S.L., met BTW-nummer B64125438), optredend als makelaar.

De verstrekte informatie is louter informatief, gebaseerd op gegevens die door de eigenaar zijn verstrekt, en kan aan wijzigingen onderhevig zijn. Deze informatie vormt geen bindend aanbod.

VAL72785 360.000 € Appartement te koop