In prijs verlaagd
VAL62132 690.000 € Appartement te koop

Excellent 3 Slaapkamer appartement met 12m² terras te koop in Palacio de Congresos

  • Slaapkamers 3
  • Badkamers 2
  • Plattegrond 133m²
  • Terras 12m²

Geweldig driekamerappartement met groot terras in het IKON-gebouw

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Zwembad
  • Gym
  • Conciërge service
  • Lift
  • Natuurlijke lichtinval
  • Uitzicht op de stad
  • Open keuken
  • Exterior
  • Dubbel glas
  • Dichtbij internationale scholen
  • Berging
  • Balkon
  • Airconditioning
  • Plattegrond 133m²
  • Constructed with common area 133m²

Wat je moet weten over deze appartement

Lucas Fox presenteert een uniek pand in een van de meest representatieve nieuwe gebouwen van Valencia.

Het IKON-gebouw is niet alleen opvallend vanwege zijn majestueuze hoogte en omdat het de toegangspoort tot Valencia vormt vanaf de meest dynamische as van de stad, maar ook omdat het een intelligent gebouw is met aantrekkelijke gemeenschappelijke elementen en voorzieningen, die het tot een unieke ruimte en een modern architectuurconcept in Valencia maken.

Het complex beschikt over een prachtig zwembad, een zonneterras met een kantoorkeuken, een ruime fitnessruimte, 24-uurs conciërgeservice, een coworkingruimte, optionele en functionele moderne parkeergelegenheid, een fietsenstalling, sfeerverlichting 's avonds, enzovoort.

Het appartement is gunstig gelegen op de vierde verdieping en bevindt zich op een hoek, waardoor het een dubbele oost-noordoriëntatie heeft. De meest indrukwekkende kenmerken van de woning zijn het spectaculaire terras, toegankelijk vanuit de open woon- en keukenruimte, en een ander prachtig terras grenzend aan de hoofdslaapkamer.

Omdat het een nieuw gebouw is, beschikt het over de nieuwste technologieën op het gebied van bouwmaterialen, aerothermische energie, efficiënte isolatie, domotica, enzovoort.

Het gebouw is BREEAM-gecertificeerd, een maatstaf voor duurzaamheid en energie-efficiëntie.

De woning heeft drie slaapkamers en twee badkamers, biedt een prachtig uitzicht en de mogelijkheid om een garage met berging bij te kopen.

Appartement te koop

Palacio de Congresos, Valencia: Omgeving en ligging van de woning

Het congrescentrum is een modern en dynamisch gebied in de wijk Campanar. We bevinden ons in een recent gebouwd gebied met talloze voorzieningen en twee metrohaltes. De aanwezigheid van het nieuwe stadion, dat eindelijk zijn deuren opent, betekent een enorme waardestijging.

Energie certificaat van de woning

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient 3 16

Energy consumption B : 16.44kWh/m²/year
Emissions A : 2.79kg CO₂/m²/year

VAL62132 690.000 € Appartement te koop