
4 Slaapkamer Huis / Villa met 105m² terras te koop in Playa de la Malvarrosa
- Slaapkamers 4
- Badkamers 4
- Woonoppervlakte 174m²
- Terras 105m²
Huis met 4 slaapkamers met verschillende terrassen en een grote garage te koop vlakbij het strand.
Dit vrijstaande huis, gelegen in het meest gewilde gebied van de Malvarrosa, is gloednieuw. Hoewel het al enkele jaren onbewoond is sinds de bouw ervan, bevindt het zich in goede staat, waarbij alleen de installaties moeten worden bijgewerkt. Dankzij de oost- en westoriëntatie geniet het van de prachtige zeebries, het licht van de Middellandse Zee en de aangename sfeer van een rustige woonwijk.
Een groot terras biedt toegang tot het huis. Eenmaal binnen vinden we een lichte woonkamer met ramen naar het voorterras en de achterkant en een aparte keuken met toegang tot het achterterras. Op dezelfde verdieping is er een toilet en een open trap die communiceert met de bovenste verdiepingen.
Op de eerste verdieping zijn er 2 slaapkamers, een gedeelde badkamer en een grote slaapkamer met een eigen badkamer en een balkon met uitzicht op zee. Op de tweede verdieping bevindt zich een grote kamer die kan worden gebruikt als een slaapkamer of als een multifunctionele ruimte, met een badkamer en toegang tot een zeer privéterras.
Ten slotte is er in de kelder een grote privégarage met een capaciteit voor 4 voertuigen en een geventileerde ruimte voor opslag, machines, een fitnessruimte of enig ander gebruik.
De structuur van het huis is ontworpen om desgewenst een lift te installeren die het huis van de kelder naar de laatste verdieping verbindt. Het heeft ook pre-installatie van airconditioning kanalen en verwarming door radiatoren.
Een fantastische kans voor mensen op zoek naar een ruime en lichte gezinswoning naast het strand.
Eigenschappen
- Zeezicht
- Terras
- Prive garage
- Balkon
- Berging
- Exterior
- Inbouwkasten
Indeling
Begane grond
- Toegang tot terras
- Woonkamer met toegang tot de 2 terrassen
- Keuken met toegang tot het achterterras
- Gastentoilet
Eerste verdieping
- 2 slaapkamers
- Gemeenschappelijke badkamer
- Hoofdslaapkamer met eigen badkamer
Tweede verdieping
- Grote slaapkamer met een eigen badkamer en toegang tot het privéterras
Kelder
- Eigen garage voor 4 auto's
- Opslagruimte
Ligging
Het strand van Malvarrosa is het beroemdste stadsstrand van Valencia. Dit brede strand met fijn goudkleurig zand is zeer levendig, zowel op het strand zelf, voor de kwaliteit en kwantiteit van de aangeboden diensten, als op de promenade. Het heeft badmeester-stations, ligstoelen en strandbars, evenals een levendige sportatmosfeer met de beachvolleybalclub.
Het biedt allerlei diensten om het hele jaar door comfortabel te leven: supermarkt, medische diensten, apotheken, restaurants, ijssalons, winkels, openbaar vervoer, een fitnessruimte, enz.
Een van de belangrijkste attracties is de Paseo Marítimo, die verbonden is met de haven, beroemd vanwege het houden van de America's Cup en de Formule 1, en met vele restaurants en cafés. Het indrukwekkende spahotel Las Arenas aan de Paseo Marítimo valt op en is een geweldige plek om te genieten van een charmante spa en de rest van de geweldige faciliteiten.
Het strand van Malvarrosa biedt vele opties voor het openbaar vervoer: bus, tram, taxi en onlangs Valenbisi. Het is slechts tien minuten van het stadscentrum.
Vergelijkbare woningen te koop in Valencia City
-
Valencia City, Playa de la Malvarrosa
Huis / Villa van 415m² te koop met 20m² terras in Playa de la Malvarrosa
- Slaapkamers 6
- Woonoppervlakte 415m²
- Perceeloppervlakte 435m²
-
Valencia City, Patacona / Alboraya
Huis / Villa van 267m² te koop met 70m² terras in Patacona / Alboraya
- Slaapkamers 4
- Woonoppervlakte 267m²
- Terras 70m²
-
Valencia City, El Pla del Real
Huis / Villa van 292m² te koop in El Pla del Real, Valencia
- Slaapkamers 3
- Woonoppervlakte 292m²
-
Sagunto, Playa de Sagunto
Huis / Villa van 523m² te koop met 350m² Tuin in Playa Sagunto
- Slaapkamers 5
- Woonoppervlakte 523m²
- Perceeloppervlakte 2,200m²
-
Godella / Rocafort
Huis / Villa van 338m² te koop in Godella / Rocafort
- Slaapkamers 5
- Woonoppervlakte 338m²
- Perceeloppervlakte 842m²
-
Godella / Rocafort
Huis / Villa van 378m² te koop in Godella / Rocafort
- Slaapkamers 4
- Woonoppervlakte 378m²
- Perceeloppervlakte 1,060m²